Rolniczka z Biskupca spróbuje znaleźć swoją miłość w popularnym programie telewizyjnym

2023-09-13 08:30:00(ost. akt: 2023-09-12 15:14:42)

Autor zdjęcia: Screen z programu "Rolnik szuka żony"

Za kilka dni zostanie wyemitowana 10. edycja popularnego programu "Rolnik szuka żony". Tym razem fani z Warmii i Mazur będą mogli oglądać go z jeszcze większym poruszeniem i zaciekawieniem. W jubileuszowej edycji wystąpi rolniczka z Biskupca.
"Rolnik szuka żony" to polski program rozrywkowy, w którym występuje grupa rolników, którzy nie znaleźli jeszcze swojej prawdziwej miłości.

W pierwszych odcinkach uczestnicy poprzez czytanie listów i oglądanie zdjęć wybierają kilku kandydatów, z którymi umawiają się na spotkanie. Po tym, następuje kolejna selekcja, po której wybrani kandydaci przyjeżdżają do gospodarstwa danego rolnika czy rolniczki.To tam dokonuje się ostatecznego wyboru.

Z wybranymi potencjalnymi drugimi połówkami, rolnicy odwiedzają swoje rodziny i wybierają się na romantyczne randki.

W 10. edycji programu zaskoczeniem dla wszystkich oglądających mieszkańców z Warmii i Mazur może być rolniczka, właśnie z tego regionu.

Pani Agnieszka pochodzi z Biskupca. Ma 40 lat i nigdy nie wyobrażała sobie innego życia niż na wsi. Samodzielnie gospodaruje 17 hektarami, prowadzi ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. Oprócz tego hoduje konie.

Rolniczka uważa, że związek powinien opierać się na miłości, przyjaźni, szczerości i wzajemnym szacunku.

Oprócz Agnieszki z Warmii i Mazur, widzowie na ekranie będą mogli zobaczyć Annę z Wielkopolski, Artura z województwa mazowieckiego, Dariusza z województwa łódzkiego oraz Waldemara z Kujaw.

Pierwszy odcinek z udziałem rolniczki z Biskupca zostanie wyemitowany w niedzielę (17 września).


We wtorkowym (12 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Ten las poszedł pod topór, bo był przeszkodą lotniczą. Teraz szpeci wjazd do Olsztyna [ZDJĘCIA]
Wjeżdżając do Olsztyna od strony Dajtek, nie sposób nie zauważyć tego, co zostało po wyciętym lesie. To nie teren pod inwestycję, jak mogłoby się wydawać. Te drzewa zakończyły swój żywot, bo znalazły się w złym miejscu w złym czasie.

Niesamowite odkrycia archeologiczne
To, jak bardzo ważne jest dbanie o historię, doskonale wiedzą archeolodzy, którzy w Muzeum w Grunwaldzie zaprezentowali swoje nowe odkrycia z pola bitwy. Wystawa wręcz zapiera dech w piersiach.

Kolejny atak wilków? Miały zagryźć kota
Wilki co jakiś czas dają o sobie znać, atakując zwierzęta gospodarskie, a nawet domowe. Nie brakuje jednak opinii, że te ataki mogą być sprawką nie wilków, ale dziko żyjących psów. Jakkolwiek by było, lepiej dobrze zabezpieczyć żywy inwentarz, a domowe zwierzęta nie puszczać wolno.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl