Co powstaje przy ul. Sielskiej w Olsztynie? Budowa wygląda imponująco [ZDJĘCIA]

2023-09-12 16:16:00(ost. akt: 2023-09-12 15:00:07)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Olsztyn szykuje się na otwarcie nowego parku handlowego, który aktualnie jest budowany przy ulicy Sielskiej. Ta arteria, łącząca drogi krajowe nr 16 i 51, stanowi ważny szlak komunikacyjny prowadzący z Olsztyna do Ostródy dalej w kierunku Warszawy lub Gdańska.
Inwestycja obejmuje kompleks handlowy o imponującej powierzchni użytkowej wynoszącej około 15 000 m². W sumie, w nowym parku handlowym w Olsztynie pojawi się 29 różnorodnych lokali użytkowych o metrażach wahających się od 40 do 1950 m².

Fot. Zbigniew Woźniak

Przyszli najemcy będą mieli okazję do ulokowania swoich działalności w tym rozwijającym się centrum handlowym. Oferta będzie zróżnicowana, obejmując podmioty z sektorów spożywczego, RTV, AGD, a także sklepy popularnych sieci zoologicznych, odzieżowych i drogeryjnych.

Fot. Zbigniew Woźniak

To jednak nie wszystko. W ramach projektu przewidziano również wybudowanie stacji benzynowej, aby sprostać potrzebom motoryzacyjnym klientów. Na terenie parku znajdzie się także przestronny parking z 425 miejscami, co z pewnością ułatwi dostępność i komfort zakupów.

Fot. Zbigniew Woźniak

Tak ogromny obiekt potrzebuje dobrego dojazdu. O to inwestor również zadbał. Na ul. Sielskiej na wysokości wjazdu do centrum handlowego powstanie rondo, przez które klienci będą mogli bezpiecznie dojechać i wyjechać z obiektu.

Fot. Zbigniew Woźniak

Aktualnie data ukończenia inwestycji nie jest jeszcze znana, jednak prawdopodobnie to połowa przyszłego roku.

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak


kg