Uwaga kierowcy, na ul. Krasickiego szykują się bardzo ważne zmiany w ruchu

2023-09-05 07:08:22(ost. akt: 2023-09-04 15:44:48)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: UM Olsztyn

Mieszkańcy Olsztyna, którzy często przemieszczają się w rejonie C.H. Carrefoura muszą przygotować się na zmiany. Znacząco zmieni się poruszanie zarówno pieszych jak i kierowców w tym rejonie.
Kilka dni temu, generalny wykonawca rozbudowy linii tramwajowych w Olsztynie poinformował o bardzo ważnych zmianach, które już niedługo nastąpią w rejonie ul. Krasickiego.

We wtorek (5 września) od godz. 22 na ul. Krasickiego zostanie zlikwidowane rondo, które jest obecnie wjazdem i wyjazdem do C.H. Carrefoura.

Fot. UM Olsztyn

Jednocześnie zostanie otwarty wjazd/wyjazd z C.H. Carrefoura w rejonie skrzyżowania z ul. Barcza.

Mieszkańcy Olsztyna, którzy korzystają z komunikacji miejskiej nie muszą się niczego obawiać, przystanki nie zmienią swojej lokalizacji. Ciągi dla pieszych także pozostaną w dotychczasowych lokalizacjach.


W poniedziałkowym (4 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Elżbieta SzydlikNauczyciele są zawsze gotowi
Nowy rok szkolny, nowe wyzwania. 4 września wybrzmiały pierwsze dzwonki w szkołach. O nastrojach wśród nauczycieli, ich oczekiwaniach i potrzebach rozmawiamy z Elżbietą Szydlik, przewodniczącą Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Olsztynie.

PiS przedstawił swoich kandydatów w okręgu olsztyńskim
W sobotę PiS przedstawił listę swoich kandydatów do Sejmu i Senatu w okręgu olsztyńskim. Zgodnie z przewidywaniami otwiera ją minister cyfryzacji Janusz Cieszyński. Drugi na liście jest wojewoda Artur Chojecki. Z trójką kandyduje poseł Iwona Arent.

U nas nie brakuje rąk do pracy fizycznej
Podczas gdy prawie w całej Polsce przedsiębiorcy mają trudności z pozyskaniem pracowników fizycznych, na Warmii i Mazurach rąk do pracy nie brakuje. Eksperci alarmują jednak, że skokowy wzrost płacy minimalnej przyczynił się do spadku efektywności i dużej rotacji kadr.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Aaa #3110970 5 wrz 2023 15:40

    Skoro rąk do pracy nie brakuje to dlaczego są opóźnienia w realizacji inwestycji tranwawowej

    odpowiedz na ten komentarz