Olsztyńska policja poszukuje właściciela roweru z al. Bałtyckiej

2023-08-16 19:32:48(ost. akt: 2023-08-16 15:40:49)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci poszukują właściciela roweru zabezpieczonego podczas czynności służbowych. Wszystkie osoby mające informacje na temat właściciela jednośladu proszone są o kontakt z Policją.
Funkcjonariusze z Olsztyna na początku miesiąca (3 sierpnia) podczas czynności służbowych na al. Bałtyckiej odnaleźli rower i poszukują jego właściciela.

Policjanci sprawdzili jednoślad w policyjnych systemach i okazało się, że nie figuruje on jako utracony. Rower został zabezpieczony w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie, gdzie czeka na swojego właściciela.

Jeśli z załączonego zdjęcia ktoś rozpoznaje swój jednoślad lub zna jego właściciela, powinien skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3, tel.: 47 731 48 18 lub 47 731 47 69.

Przy odbiorze jednośladu wymagany jest dokument potwierdzający jego własność.


W środowym (16 sierpnia) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Przybył z Francji, promuje Warmię i Mazury
Urodził się we Francji, ale jako miejsce do życia wybrał gminę Górowo Iławeckie. Pan Henryk Cybulski nie dość, że promuje lokalną historię, to jeszcze wzbogaca ją… wykonując jajka Faberge.

Olsztyn w czołówce najlepszych
Olsztyn jest lepszy od Gdańska, Krakowa, Łodzi, a nawet Warszawy. W rankingu „Najlepszych miast do życia w Polsce” jest tuż za podium. W tabeli znalazł się na piątym miejscu, ale zdobył tyle samo punktów co czwarty Wrocław.

Promowali mazurską kulturę
Za nami dwunasta edycja Festiwalu Kultury Mazurskiej. Przez kilka dni, w sierpniowy weekend, Sorkwity tętniły folklorem. Nie zabrakło m.in. występów artystycznych, stoisk z regionalnym jadłem i rękodziełem oraz prezentacji sołectw i Kół Gospodyń Wiejskich.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydanie Magazynu Turystycznego Warmia&Mazury.

Już jest! Najnowszy numer Rolniczego ABC już w sprzedaży

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl