AZS Olsztyn i R-GOL.com połączyły siły

2023-08-05 16:00:00(ost. akt: 2023-08-05 15:09:54)

Autor zdjęcia: Indykpol AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn oraz firma R-GOL.com od niedawna grają razem. To pierwszy klub siatkarski, który jest partnerem sportowym firmy.
R-Gol.com to największy sklep piłkarki w Polsce. Sklep umożliwia zrobienie zakupów w każdym zakątku świata przez internet, ale posiada też sklepy stacjonarne m.in. w Gdańsku, w Warszawie i w Olsztynie.

W październiku firma będzie obchodziła 23 urodziny. Przez te wszystkie lata zgromadziła rzesze fanów, którzy nie zmieniają swojego ulubionego sklepu od lat. Dzięki zaufaniu klientów, firma ma możliwość rozwijania się na skalę międzynarodową.

Indykpol AZS Olsztyn ma dla swoich kibiców bardzo dobrą wiadomość. Razem z firmą R-GOL połączył siły i od sezonu 2023/2024 będą grali i trenowali w sprzęcie marki Nike.

Od wielu lat R-GOL.com współpracuje z Nike. Dzięki tej kolaboracji rozpoczął dystrybucję odzieży siatkarskiej dla siatkarzy z Olsztyna. To oznacza zupełnie nowy rozdział w historii klubu.

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że dzięki tej współpracy powstanie nowy sklep kibica. Zarówno w internecie jak i tradycyjny w dniu meczu, w nowej hali Urania.

Jak mówią przedstawiciele obydwu instytucji: "Hasło R-GOL.com „#ZnamySięZPiłki!” nabiera zupełnie nowego wymiaru.


W weekendowym (4-6 sierpnia) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Mieszkańcy Warmii i Mazur zasługują na własne „M”
— Bezpieczny Kredyt 2% to produkt na miarę naszych czasów. To kolejna dotrzymana obietnica Prawa i Sprawiedliwości. Nasz rząd, który mam zaszczyt reprezentować, robi wszystko, by na bieżąco dawać wsparcie tam, gdzie taka pomoc jest potrzebna — podkreśla wiceminister Rozwoju i Technologii Olga Semeniuk-Patkowska i zachęca do skorzystania z tego rozwiązania.

Trzeba pożegnać się ze śledziem?
— Morza nie zabijemy, nawet tak małego jak Bałtyckie. Jednak niekoniecznie będą w nim żyły te gatunki, które uważamy za potrzebne. Z punktu widzenia człowieka sinice nie są wartościowym zamiennikiem dorszy czy śledzi — zauważa prof. dr hab. Jacek Piskozub, oceanolog z Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie.

Bez więzadeł po złoto uniwersjady
Trzeci start – trzeci medal. Uniwersjada to bez najmniejszych wątpliwości jedna z ulubionych imprez Konrada Bukowieckiego. – Bardzo się cieszę, że znów wracam ze złotym medalem i obroniłem tytuł – mówi kulomiot AZS UWM Olsztyn.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydanie Magazynu Turystycznego Warmia&Mazury.

Już jest! Najnowszy numer Rolniczego ABC już w sprzedaży

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl