W Olsztynie zabawy nigdy za wiele. Marcin Możdżonek organizuje Rodzinny Dzień Dziecka

2023-06-03 08:00:00(ost. akt: 2023-06-02 14:39:36)

Autor zdjęcia: pixabay

Atrakcje dla dzieci, zajęcia sportowe, animacje dla całych rodzin, pyszne jedzenie i wiele, wiele więcej. To wszystko będzie czekać na mieszkańców Olsztyna i turystów w sobotę (3 czerwca) w Parku Jordanowskim przy ul. Barcza. Na Rodzinny Dzień Dziecka zaprasza Marcin Możdżonek, mistrz świata w siatkówce i były kapitan reprezentacji Polski.
W najbliższą sobotę (3 czerwca) Parkiem Jordanowskim przy ul. Barcza w Olsztynie rządzić będą dzieci!

To z myślą o nich, Fundacja Marcina Możdżonka przygotowała cały wachlarz darmowych atrakcji. Od godz. 11 na najmłodszych czekać będą różnego rodzaju animacje dostosowane do wieku uczestników, zajęcia sportowe z różnych dyscyplin, gry i zabawy angażujące całe rodziny.

-— Warto od najmłodszych lat zachęcać dzieci do różnego rodzaju aktywności sportowej, pokazywać kolejne dyscypliny, uczyć zasad gry fair play, uczy, że ruch jest potrzebny nam jak tlen. A jeśli możemy robić to razem, bawiąc się przy tym- to tym lepiej! Wszystkich serdecznie zachęcam do takich działań, w sobotę będzie do tego świetna okazja. Tak dobieraliśmy atrakcje, aby dobrze bawili się nie tylko najmłodsi, ale także rodzice i opiekunowie — mówi Marcin Możdżonek, organizator pikniku.

Wszystkie atrakcje w Parku Jordanowskim będą bezpłatne.

Po grach i zabawach można mocno zgłodnieć, ale i o tym pomyśleli organizatorzy. Na uczestników czekać będzie pyszny posiłek. To będzie gratka dla miłośników dobrej jakości mięsa. Polski Związek Hodowców Bydła Mięsnego będzie częstować dzieci burgerami z najlepszej polskiej wołowiny. Do rozdania za darmo będzie 800 burgerów. To w ramach działań funduszu promocji mięsa wołowego.