Kierująca motorowerem seniorka uderzyła w autobus

2023-05-15 09:34:06(ost. akt: 2023-05-15 09:34:30)

Autor zdjęcia: KPP

Trwają ustalenia mławskiej policji w sprawie wczorajszego wypadku, z udziałem 81-letniej motorowerzystki. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kruszewskiego i Słowackiego w Strzegowie. Policja apeluje o rozsądek i ostrożność za kierownicą.
Jak wynika z ustaleń interweniujących policjantów, kierująca motorowerem romet, 81-letnia mieszkanka pow. mławskiego, wyjeżdżając w lewo z ul. Kruszewskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu autobusem. W wyniku wypadku ranna została kierująca motorowerem seniorka. Kobietę przewieziono do szpitala w Ciechanowie. Mławska policja ustala szczegóły zdarzenia.

Policja apeluje o rozsądek i odpowiedzialność za kierownicą. Chwila nieuwagi, gorsze samopoczucie, problemy z koncentracją, mogą doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia. Nie warto ryzykować.

źródło: KPP Mława
red.
redakcja@kuriermlawski.pl