Rola Kobiet i ich organizacji w społeczeństwie przyszłości - Lucyna Kurowska

2023-05-08 17:12:59(ost. akt: 2023-05-10 07:16:03)
Na VII Kongresie Przyszłości porozmawiamy także o roli kobiet i ich organizacji w kształtowaniu społeczeństwa przyszłości. Dyskusja skupi się na wyzwaniach, jakie stoją przed kobietami w drodze do równości oraz na najlepszych praktykach, które pozwalają na zwiększenie ich udziału w życiu publicznym i prywatnym. Uczestnicy panelu wysłuchają Lucyny Kurowskiej - Prezes Total-Eko, Prezeska Międzynarodowego Forum KObiet, oddział Olsztyn

Jakie cechy charakteryzują kobiety liderki? Jakie wyzwania i korzyści niosą ze sobą ich działania na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego? Podczas panelu na Kongresie Przyszłości omówimy te i wiele innych kwestii związanych z rolą kobiet w społeczeństwie przyszłości.

Lucyna Kurowska — z wykształcenia ekonomista (SGH w Warszawie). Założycielka kompleksu firm związanych z produkcją i sprzedażą opakowań oraz dostawą i montażem maszyn pakujących, prezes zarządu Total-Eko Organizacja Odzysku Opakowań Spółka Akcyjna w Olsztynie.

Miłośniczka zabytkowych budowli — zrewitalizowała Zespół Koszar Artylerii: stare, zapomniane stajnie z 1860 r., z których powstał piękny i nowoczesny kompleks budynków, w których swoją działalność rozpoczynają start-upy. Start-upom pomaga w Olsztyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w zakresie ogólnobiznesowym oraz w Olsztyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości „Medical” w zakresie okołomedycznym .Działa społecznie: jest prezeską Międzynarodowego Forum Kobiet w Polsce, oddział w Olsztynie — stowarzyszenie organizuje spotkania dla kobiet z zakresu zdrowego trybu życia ze szczególnym uwzględnieniem kobiet.


Obrazek w tresci