Głośna kłótnia piłkarza i jego partnerki. Fani spekulują, że to koniec ich związku

2023-04-27 22:31:25(ost. akt: 2023-04-27 22:50:27)

Autor zdjęcia: fifa.com

W ostatnim czasie coraz częściej słyszy się o problemach w związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Kilka dni temu portugalskie media podały, że piłkarz wdał się w głośną kłótnię z partnerką na lotnisku.
Kilka dni temu w jednym z portugalskich programów tv poinformowano, że Cristiano Ronaldo ma już dość zachowania swojej partnerki Georginy Rodriguez, jej wyniosłości, ale tego, że wydaje bardzo dużo pieniędzy. Eksperci, którzy znajdowali się w studio programu twierdzili także, że piłkarz nie jest szczęśliwy u boku Argentynki i na pewno się z nią nie ożeni.

Wskazuje też na to ich zachowanie. Piłkarz Al-Nassr i jego partnerka pokłócili się w miejscu publicznym. "Marca" podając za swoje źródło hiszpańską gwiazdę TikToka Abla Planellesa, informuje, że kochankowie "przed wejściem do samolotu odbyli monumentalną kłótnię". Nie wiadomo dlaczego para się posprzeczała, ale robiła to z bardzo podniesionym tonem.

Zdanie partnerki sportowca jest jednak inne. W serialu Netflixa "Jestem Georgina" ukochana Cristiano Ronaldo mówiła, że ona i piłkarz są małżeństwem przed Bogiem. Sam CR7 w jednym z wywiadów wspomniał, że jeszcze kiedyś się oświadczy, a na ślub przyjdzie jeszcze czas.

Sami zainteresowani nie odnieśli się do tego, co ostatnio się o nich pisze.