Iga Świątek rozstaje się z Xiaomi, bo koncern powrócił do Rosji

2023-03-12 15:46:30(ost. akt: 2023-03-12 15:53:41)

Autor zdjęcia: PAP/Marcin Cholewiński

Tenisistka Iga Świątek nie przedłuży współpracy reklamowej z chińskim producentem elektroniki Xiaomi. — To jest moja decyzja i mojego sztabu – powiedziała podczas konferencji prasowej turnieju WTA w Indian Wells w Stanach Zjednoczonych.
Tenisistka Iga Świątek nie przedłuży obowiązującej do końca marca br. współpracy reklamowej z chińskim producentem elektroniki Xiaomi, który powrócił na rosyjski rynek.
— To jest moja decyzja i mojego sztabu, ale rozstajemy się po udanej współpracy i bez żadnych napięć — powiedziała Iga Świątek podczas konferencji prasowej turnieju WTA w Indian Wells w Stanach Zjednoczonych.
Według niej "wiadomym jest, dlaczego taka decyzja jest podjęta". — Generalnie współpraca była bardzo udana z polskim oddziałem Xiaomi. Każdy zna mój stosunek do wojny i chciałabym być konsekwentna w tym, jakie decyzje podejmuję. Dlatego kończymy współpracę z końcem marca — wyjaśniła Iga.
(PAP)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. as. #3108920 12 mar 2023 21:14

    Wielu politykom w Europie brakuje nawet części tej odwagi, która ma nasza Iga. Brawo! Ona pokazuje koncernom, że nie można robić interesów z państwem terrorystycznym ani w żaden sposób go wspierać!

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz