Wracamy do tematu: "Ortalionowy rycerz" z Olsztynka ma 17 lat. Za oblężenie Toi Toi'a odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat więzienia

2023-03-03 12:17:44(ost. akt: 2023-03-03 12:17:11)

Autor zdjęcia: Zrzut ekranu/fb

"Ortalionowy rycerz" przez internautów nazwany "Twardogłowym" to 17-latek z Olsztynka, który nocą 18 lutego taranował popularną przenośną toaletę Toi Toi. Podziw internatów wzbudził sposób dewastacji mienia, bowiem młodzieniec uderzał plastikową budkę... głową.
Sprawa, chociaż z pozoru wygląda na zabawną, może przynieść 17-latkowi poważne problemy. Kamery monitoringu miejskiego w Olsztynku nocą 18 lutego zarejestrowały dewastację plastikowej, przenośnej toalety typu Toi Toi. Uśmiech na twarzy budził sposób zniszczenia mienia. Na nagraniu opublikowanym przez Straż Miejską z Olsztynka widać, jak młody mężczyzna rozpędza się, po czym uderza w Toi Toi'a "z główki".

Wartość strat wyceniono na ponad 600 złotych. 17-latek wkrótce ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem — przekazuje biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem video


Funkcjonariusze od samego początku rozpoczęli intensywne czynności mają na celu ustalenie i dotarcie do sprawcy aktu wandalizmu. Kilka dni później policjanci patrolując ulice Olsztynka zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy, którego wylegitymowali. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Olsztynka. Młody mężczyzna przyznał policjantom, że tamtej nocy bez powodu zaatakował publiczną toaletę. Swojego skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania nie był w stanie logicznie wytłumaczyć.17-latek wkrótce prawdopodobnie odpowie za zniszczenie mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. — możemy przeczytać w komunikacie.

Puentując tę jakże pasjonującą opowieść: po nieudanym oblężeniu nasz rycerz może trafić w niewole.

Karol Grosz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wojtelk2424 #3108754 4 mar 2023 11:03

    Więcej Owsiakowego Robota Co Chceta. A będzie więcej takich debili. Pozdrawiam

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)