"Ortalionowy rycerz" z Olsztynka prowadził oblężenie... Toi Toi'a. Taranował budkę głową, ale twierdzy nie zdobył [VIDEO]

2023-02-28 14:36:55(ost. akt: 2023-03-01 12:17:24)

Autor zdjęcia: Zrzut ekranu/fb

Kuriozalne zachowanie młodego mieszkańca Olsztynka z pewnością trudno będzie racjonalnie wytłumaczyć. A tłumaczyć się jest z czego, bo osoba, która taranowała Toi Toi'a "z główki" została namierzona przez policję i odpowie za ten chuligański wybryk.
Kto z nas pamięta, co robił 18 lutego (sobota) o godz. 22:44? My pamiętamy doskonale, bo właśnie wtedy wybieraliśmy 10. Najpopularniejszych Sportowców Warmii i Mazur podczas Balu Sportu i Biznesu. W czasie, kiedy w hotelu Marina Club ogłaszaliśmy wyniki plebiscytu, zaledwie kilka kilometrów dalej pewien młodzieniec taranował "z główki" Toi Toi'a niczym rozjuszony byk czerwoną płachtę.

Nagranie, które trwa zaledwie 17 sekund z pewnością przysporzy sławę osobie, która brała rozbieg i z impetem taranowała popularną, przenośną toaletę "Toi Toi". Jak już pisaliśmy, cała sytuacja miała miejsce 18 lutego o godz. 22:44. Zdarzenie nagrały kamery monitoringu Straży Miejskiej w Olsztynku. Na krótkim filmie doskonale widać jak (prawdopodobnie) młody człowiek prowadzi ożywioną kłótnię z plastikową budką, po której dochodzi do rękoczynów.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem video


"Rękoczynów" w sumie wydaje się mało trafionym określeniem, bo napastnik najpierw kopie bogu ducha winną toaletę, po czym bierze rozpęd i uderza w Toi Toi'a "z główki".

Chuligański wybryk mimo tego, że z pewnością wywołał uśmiech na twarzach wielu osób oglądających nagranie jest poważnym wykroczeniem, za które sprawca nie uniknie odpowiedzialności.

Tylko jak tu racjonalnie wytłumaczyć takie zachowanie?

Karol Grosz