28-latek z Olsztyna dzisiejszej nocy "zaparkował" swoje BMW na hydrancie i uciekł. Służby znalazły go kilka godzin później

2023-01-14 10:33:57(ost. akt: 2023-01-14 10:45:03)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Cała sytuacja miała miejsce wczoraj (piątek 13 stycznia) w około godz. 23. Kierowca osobowego BMW na olsztyńskich rejestracjach z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, staranował hydrant i zatrzymał się uderzając w instalację drogową. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji.
Policjanci wciąż ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

— Wczoraj wieczorem (piątek 13 stycznia) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem samochodu marki BMW na al. Sikorskiego w Olsztynie — przekazuje nam post. Paulina Żur z KMP w Olsztynie — Kierowca z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze po czym uderzył w hydrant i metalową konstrukcję drogową. Z relacji świadków wynika, że kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb — informuje post. Żur — Po kilku godzinach policjanci dotarli do mężczyzny mogącego siedzieć za kierownicą osobowego BMW. Okazał się nim być 28-latek, który przebywa w szpitalu. Od mężczyzny została pobrana krew do badań, aby sprawdzić czy w momencie zdarzania mógł być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających — dodaje.

Trwają czynności w tej sprawie. Więcej informacji wkrótce.

Karol Grosz