Filip Chajzer wybudował dom na Mazurach. Można go wynająć. Za ile?

2023-01-04 12:14:35(ost. akt: 2023-01-04 12:42:20)

Autor zdjęcia: Instagram/filip_chajzer

Filip Chajzer kupił dom na Mazurach. Pochwalił się w pełni wykończoną willą. Robi wrażenie. Dom można wynająć. Ile trzeba zapłacić za dobę?
Filip Chajzer, prezenter telewizyjny, pokazał swój dom na Mazurach. Mazurska posiadłość mieści się między Giżyckiem a Węgorzewem. Dom ma bezpośredni dostęp do jeziora Pozezdrze. Na stronie internetowej poleconej przez dziennikarza, kompleks opisany jest jako "kameralne, spokojne miejsce, stworzone z myślą o najbardziej wymagających gościach Mazur".

Fot. Instagram/filip_chajzer

Do dyspozycji są 3 sypialnie z osobnymi łazienkami, kuchnia z aneksem kuchennym, salon z kominkiem, toaleta, antresola z widokiem na panoramę jeziora, a także taras wyposażony w meble ogrodowe oraz wbudowane jacuzzi.

— Szukałem go od dobrych kilku lat, bo właśnie tyle zajęło mi znalezienie mojej wymarzonej działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora, zlokalizowanej w sąsiedztwie lasów, otoczeniu dzikiej przyrody — pisze Filip Chajzer na swoim Instagramie. — Jest takie budowlane powiedzenie, że pierwszy dom budujesz dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie... (Akurat mój pierwszy jest petardą, ale to kunszt inwestora). Dobrze licząc, ten jest dla przyjaciela, a tak naprawdę to dla przyjaciół, którzy siedząc na tarasie w jacuzzi, będą mogli rozkoszować się pięknem mazurskiej zimy. Do tego herbata... (...) Zatem przyjaciele… z dumą chciałbym przedstawić Wam HighZen. Miejsce, które jest jak marzenie, bo powstało z marzeń o idealnym miejscu do życia i odpoczynku.

Fot. Instagram/filip_chajzer

Ile kosztuje doba w domu Chajzera?


Sprawdziliśmy. Za nocleg z 5 na 6 stycznia trzeba zapłacić 1115 zł. Następna noc już jest zarezerwowana. Ale gdybyśmy chcieli spędzić tam noc przed majówką (28-29 kwietnia), musielibyśmy zapłacić 2015 zł. Majówka jest zarezerwowana.

Fot. Instagram/filip_chajzer