Najpopularniejszy Biegacz Roku

2022-12-15 20:27:11(ost. akt: 2023-01-31 20:09:44)
PLEBISCYT\\\ Prezentujemy kandydatów w sms-owej kategorii Biegacz Roku. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy 18 lutego na tradycyjnym Balu Sportowca.
Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranej kandydaturze. Lista jest otwarta, więc swoich kandydatów można zgłaszać na sport@gazetaolsztynska.pl
Zwycięzca głosowania weźmie udział - jako jeden z laureatów 62. Plebiscytu - w Balu Sportowca.

BIEGACZ ROKU

> Marcin Bendyk (AZS UWM Olsztyn) go.br.1
> Krzysztof Brągiel (Krzysio Team, Olsztyn) go.br.2
> Damian Błaut (Run Goku Team, Ostróda) go.br.3
> Beata Bukowska-Ptak (Sparta, Biskupiec) go.br.4
> Roman Chodara (Runners Team Kętrzyn) go.br.38
> Przemysław Flaga (Urwis Biega, Olsztyn) go.br.5
> Monika Jacyszyn (Monika Olsztyn) go.br.6
> Sylwester Jakacki (Góral z Mazur Running Team, Bartoszyce) go.br.7
> Krystian Kalinowski (Runmageddon Team, Iława) go.br.8
> Sławomir Kaliski (Supermocni, Olsztyn) go.br.9
> Jacek Kłek (Drużyna ML, Kętrzyn) go.br.10
> Lidia Kołomańska (Urwis Biega, Olsztyn/Dywity) go.br.11
> Wojciech Kopeć (Team Kopeć) go.br.12
> Janusz Kosowski (Amatorski Klub Maratończyka Olsztyn) go.br.37
> Rafał Kot (Jurund Szczytno) go.br.13
> Agnieszka Królak (Team Kopeć, Węgorzewo) go.br.14
> Wiktor Kujawa (AZS UWM Olsztyn) go.br.15
> Emilia Kuźmiak (Są Wolniejsi Olsztyn) go.br.16
> Daniel Mikielski (Olsztynek) go.br.17
> Daria Mitręga (Pszczółkowski Team, Olsztyn) go.br.18
> Paweł Najmowicz (Najmowicz Triathlon, Olsztyn) go.br.19
> Sebastian Najmowicz (Najmowicz Triathlon, Olsztyn) go.br.20
> Bartłomiej Osior (Wioska Biegaczy Wydminy) go.br.21
> Martyna Osowiecka (Olsztyn) go.br.22
> Anna Ostromecka (Urwis Biega Olsztyn) go.br.23
> Adrian Przybyła (Run Goku Team, Iława) go.br.24
> Agnieszka Przybyła (Run Goku Team, Iława) go.br.25
> Paweł Pszczółkowski (Pszczółkowski Team, Olsztyn) go.br.26
> Paula Sadowska (Urwis Biega, Olsztyn) go.br.27
> Szymon Sawicki (Kuropatwa Team, Olsztyn) go.br.28
> Dariusz Skoneczny (Urwis Biega, Olsztyn) go.br.29
> Marcin Sul (Słony Cukier, Olsztyn) go.br.30
> Krzysztof Sulewski (Supermocni, Barczewo) go.br.31
> Magdalena Trzeciak (Run Goku Team, Olsztyn) go.br.32
> Agnieszka Tyborowska (Urwis Biega, Olsztyn) go.br.33
> Julia Twardowska (AZS UWM Olsztyn) go.br.34
> Maciej Wiśniewski (Najmowicz Triathlon, Olsztyn) go.br.35
> Izabela Wujkowska (Najmowicz Triathlon, Olsztyn) go.br.36