Vlogerzy Inspirujące Pierniki — PolskieSzlaki.pl walczą o nagrodę promując Warmię i Mazury. Zagłosujesz? [WIDEO]

2022-12-06 20:01:03(ost. akt: 2022-12-08 14:41:46)
Ania i Łukasz Piernikarczyk, czyli Polskie Szlaki — Inspirujące Pierniki

Ania i Łukasz Piernikarczyk, czyli Polskie Szlaki — Inspirujące Pierniki

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Warmia i Mazury mają szanse wygrać w Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów. Wystarczy zagłosować na Inspirujące Pierniki. Vlogerzy przemierzyli Szlak Kopernikowski. Byli m.in. w Olsztynie, w Lidzbarku Warmińskim, Elblągu i Ornecie. Proszą o wasze głosy.
— W tym roku, podczas V Turystycznych Mistrzostw Vlogerów, reprezentujemy dumnie województwo warmińsko-mazurskie. Przemierzaliśmy Szlak Kopernikowski odwiedzając cudne miasta Warmii — Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Ornetę czy Frombork, a także Elbląg spoza Warmii i Gietrzwałd spoza Szlaku. Zauroczyła nas imponująca architektura, przebogata historia i po prostu ludzka twarz Mikołaja — opowiada Łukasz Piernikarczyk, vloger. — W efekcie podróży powstały materiały — 2 filmy oraz posty na Facebooku i Instagramie.


Głosować można tylko do środy 7 grudnia do godz. 20 na stronie mistrzostw: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/Vlog tworzą Ania i Łukasz Piernikarczyk, czyli Polskie Szlaki — Inspirujące Pierniki. Podróże po Polsce są ich pasją od lat. Szukają turystycznych perełek, tych popularnych i jeszcze nieodkrytych. Ze wspólnych wojaży przywożą masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się dzielą.

Blogują od 2005 roku, zaczynali jako młode małżeństwo. Dziś to już cała aktywna rodzinka z trzema córkami — Natalią, Dominiką i najmłodszą Amelką. Pokazują im piękną Polskę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja. Ich misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!


Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to jedyny w Polsce konkurs promujący turystykę krajową, który łączy najpopularniejsze w internecie formy przekazu oraz elementy rywalizacji.