Olsztyńscy policjanci poszukują zaginionej 58-letniej Danuty Kalety

2022-09-01 08:25:25(ost. akt: 2022-09-01 08:31:01)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionej Danuty Kalety. Kobieta ostatni raz była widziana w Iławie na początku sierpnia tego roku. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z najbliższą jednostką policji.
Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 58-letniej Danuty Kalety. Kobieta ostatni raz była widziana 2 sierpnia bieżącego roku w Iławie.

Zaginiona najprawdopodobniej wsiadła do pociągu jadącego w kierunku Szczecina. Informacje o zaginięciu 58-latki policjanci otrzymali w ubiegły poniedziałek (29 sierpnia) od jej córki. Z relacji rodziny wynika, że 58-latka może prowadzić tułaczy tryb życia i ma problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Danuta Kaleta ma 160 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne. Ubrana była w czarną koszulkę, spodnie jeansowe. Kobieta zawsze ma przy sobie charakterystyczną reklamówkę z logiem dyskontu.

Policjanci nie wykluczają, że kobieta może przebywać na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego lub zachodniopomorskiego.

Funkcjonariusze apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie, kontaktując się z osobą nadzorującą poszukiwania pod nr tel.: 605 549 341.