"Krime Story. Love Story." Komedia gangsterska nakręcona w Olsztynie jest już dostępna na Netflixie

2022-05-12 20:19:16(ost. akt: 2022-05-12 21:34:00)
Zrzut ekranu z trailera filmu

Zrzut ekranu z trailera filmu

Autor zdjęcia: Global studio

Od wczoraj (11 maja) film "Krime Story. Love Story." jest dostępny na Netflixie. Komedia gangsterska na podstawie książki Marcina "Kali" Gutkowskiego była nagrywana w Olsztynie, a podczas oglądania filmu możemy zobaczyć wiele znajomych miejsc.
Trzy miesiące po kinowej premierze na platformie Netflix pojawił się film "Krime Story. Love Story." Od 11 maja można śmiało obejrzeć nowe dzieło filmowe twórców "Procedera". Sporo scen komedii gangsterskiej nakręcono w Olsztynie, np. na ulicy Bałtyckiej i na Starym Mieście.


Prawdziwe wydarzenia były inspiracją do stworzenia tego dzieła. Historie zaczerpnięto z książki rapera Marcina "Kali"Gutkowskiego. Udział w produkcji wzięło wielu sławnych polskich aktorów m. in. Wiktoria Gąsiewska, Cezary Łukasiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Michał Koterski, Agnieszka Więdłocha i Cezary Żak.

O czym jest "Krime story. Love story"?


Wiktoria Gąsiewska wciela się w dziewczynę z dobrego domu, która lubi imprezować wraz ze swoimi przyjaciółkami. Jednak, gdy któryś raz z kolei wybrała się do klubu, czyhało na nią niebezpieczeństwo. Na szczęście poznała wtedy Krime'a, w którym bardzo szybko się zakochała. Po jakimś czasie okazało się, że mroczna przeszłość łączy nowego znajomego z ojcem dziewczyny.

Wiktorię Gąsiewską można kojarzyć z serialu "Rodzinka pl", gdzie grała dość "grzeczną rolę. Jednak w tym wypadku jest zupełnie inaczej. Tutaj dziewczyna gra w dużo odważniejszych scenach, np. rozbieranych.

Marcelina Langowska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Stary dziad #3099210 13 maj 2022 09:39

    Mam pytanie do ruskiej łajzy poniżej, jak długo będzie zaśmiecać to forum swoimi wpisami zamiast wrócić do rosji?

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

  2. BZ #3099185 13 maj 2022 08:32

    Mam pytanie do redakcji, jak długo na głównej stronie będzie powiewać flaga obcego wrogiego nam państwa? A może to nie jest Gazeta Olsztyńska, a już Gazeta ukraińska.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-13) odpowiedz na ten komentarz