Cezary Żak zrobił to na swojej mazurskiej działce. Wybuchła afera na całą Polskę

2022-05-09 15:45:20(ost. akt: 2022-05-09 16:27:16)
"KTÓRY Z WAS JEST BEZ GRZECHU NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM" - te zdjęcie aktor załączył do swojego tłumaczenia

"KTÓRY Z WAS JEST BEZ GRZECHU NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM" - te zdjęcie aktor załączył do swojego tłumaczenia

Autor zdjęcia: Grażyna Gudejko, Public domain, via Wikimedia Commons

Mieszkańcy działek na mazurach zgłosili mediom, że z ognisk palonych przez Cezarego Żaka wydobywa się dym, którego zapach jest nie do zniesienia. Interwencję w tej sprawie podjął wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba, który zgłosił zachowanie znanego aktora na policję.
Sprawę nagłośnili fotoreporterzy Super Expresu, którzy na instagramowym profilu tabloidu opublikowali zdjęcia znanego aktora, który ich zdaniem palił na swojej posesji styropian, kartony i inne odpadki.


Takie zachowanie jest stanowczo zakazane i grozi wysoką grzywną, lub nawet karą aresztu. Aktor od razu spotkał się z krytyką fanów, którzy na każdym kroku wypominali mu skandaliczne zachowanie. Aktor postanowił wytłumaczyć się ze swojego zachowania w dość pokrętny sposób. Najpierw na swoim facebookowym profilu opublikował kadr z serialu ranczo w którym występował z napisem "KTÓRY Z WAS JEST BEZ GRZECHU NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM"

Gdy aktor zrozumiał, że jego reakcja nie była odpowiednia kilka godzin później napisał "A WSZYSTKICH TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRZY CZUJĄ SIĘ OBURZENI I ZNIESMACZENI MOIM KARYGODNYM ZACHOWANIEM, BARDZO PRZEPRASZAM"

Okazuje się, że ogólnopolska afera to nie jedyny wymiar kary


Bo sprawą zajął się wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba. Polityk Solidarnej Polski poinformował, że zgłasza sprawę do właściwych organów a aktor może mieć z tego tytułu spore kłopoty.


Do tematu wrócimy

Karol Grosz

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. basilo #3098923 10 maj 2022 11:24

  Mareczku ! Idioto ! A od kiedy palenie czegoś takiego daje jakikolwiek zysk energetyczny. Palenie starych gaci, plastiku itd. po za zapychaniem komina i truciem siebie i postronnych żadnych skutków nie daje. Spal sobie w kominku m3 pampersów i m3 drewna np. brzozy to zobaczysz. Po za tym jaki jest sens palić śmieci, skoro wyrzucenie ich praktycznie nic nie kosztuje. Dzisiaj nie płacimy za ilość śmieci, a proporcjonalnie do użytej wody zimnej.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

 2. zasx #3098911 10 maj 2022 09:44

  Co za niedorozwój tytułował ten "artykuł"? Zgadzam się z Markiem, szukają dziury w d*pie, zamiast się zająć czymś poważnym.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

 3. Dorota #3098883 9 maj 2022 18:58

  Przynajmniej normalny człowiek. Zakaz palenia śmieci, drewna i węgla wprowadzają Ci, którym zależy na sprzedaży innych paliw np. gazu za miliony dolarów. Ochrona środowiska to jeden wielki biznes, a nie rzekomo dobro wspólne. Zaraz oddychać nie będzie można..... Czego jeszcze nie rozumiecie??!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (21) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)