Mięśnie pamiętają. Marcin Możdżonek wrócił na siatkarskie boisko i gra w drużynie z Olsztyna [VIDEO]

2022-03-30 09:50:02(ost. akt: 2022-03-30 10:05:09)
Marcin Możdżonek wraca do grania

Marcin Możdżonek wraca do grania

Autor zdjęcia: AZS UWM Olsztyn

Mistrz świata i Europy, wieloletni kapitan reprezentacji Polski, który w 2020 roku zakończył karierę właśnie wraca na siatkarski parkiet. Marcin Możdżonek, bo o nim mowa wrócił do gry w siatkówkę i ponownie ubrał biało-zieloną koszulkę.
Marcin Możdżonek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych siatkarzy z Olsztyna. Wychowanek AZS-u Olsztyn przez wiele lat pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski zdobywając z nią m.in mistrzostwo świata i Europy. W 2020 roku postanowił zakończyć karierę i "odwiesić buty na kołek" jednak szybko okazało się, że wrócił pod siatkę.

Marcin Możdżonek zadebiutował w barwach drużyny AZS UWM Olsztyn II, który gra obecnie w 3 lidze. Mecz w którym wieloletni środkowy reprezentacji Polski ubrał biało-zieloną koszulkę drużyna wygrała z KPS-em Gietrzwałd 3:0. Był to ostatni mecz tej drużyny w tym sezonie wojewódzkim. Za około półtorej tygodnia AZS II Olsztyn czekają baraże o 2 ligę.

Na pytanie dziennikarki TVP Sport dlaczego zdecydował się wrócić na parkiet Marcin Możdżonek odpowiedział ze śmiechem, że "Na starość ludzie dziwne rzeczy robią". Na twitterze możemy znaleźć filmy z przedmeczowej rozgrzewki środkowego. Cóż można powiedzieć, mięśnie pamiętają.


Karol Grosz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. grand #3096546 30 mar 2022 10:20

    Brawo Marcinie jesteś gościem z klasą !!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz