Koniec pandemii? Minister Niedzielski rekomenduje zniesienie nakazu noszenia maseczek oraz nakładania kwarantanny i izolacji

2022-03-17 11:05:43(ost. akt: 2022-03-17 11:08:29)
Koniec z noszeniem maseczek w zamkniętych pomieszczeniach?

Koniec z noszeniem maseczek w zamkniętych pomieszczeniach?

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Zarekomendowałem premierowi, żeby od początku kwietnia znieść rozwiązania dotyczące noszenia maseczek, nakładania kwarantanny i izolowania – powiedział w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski na antenie Radia Plus.
Minister zdrowia w czwartkowej rozmowie z Radiem Plus wyjaśnił, że brak wzrostu obciążenia szpitalnego "otwiera pewną przestrzeń do dalszych decyzji związanych z maseczkami i przejściem ze stanu epidemii, do stanu zagrożenia epidemicznego".

Poinformował, że przedstawił premierowi propozycję zniesienia od początku kwietnia obostrzeń dotyczących noszenia maseczek, kwarantanny i izolacji.

— Jest to taka decyzja, moment, w którym zaczynamy koronawirusa traktować jako jedną z chorób, które po prostu gdzieś w naszym otoczeniu istnieją. Są cały czas oczywiście groźne, ale mamy je w coraz większym stopniu pod kontrolą”—wytłumaczył minister. (PAP)


Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Stary dziad #3095733 17 mar 2022 19:49

  To co napiszę nie jest skierowane do debili poniżej bo oni niczego nie zrozumieją. Jak widać szczepienia pomogły uratować wiele żyć ludzkich bo śmierć zabierała w 85% niezaszczepionych. Obostrzenia są znoszone bo wirus (jak to wirus) mutuje i z biegiem czasu staje się coraz bardziej zaraźliwy i jednocześnie coraz mniej niebezpieczny. Tak mówiąc po ludzku to taka grypa się z niego robi. A teraz bezmózgi możecie już minusować.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-12) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. dis #3095691 17 mar 2022 12:31

   Śmiech na sali. Na początku jak było 100 zakażeń to osrani - zamykamy wszystko! A teraz 12.000 i mówią że wszystko jest ok. Zrobiło się parę miejsc wolnych w szpitalach, to już możecie się znowu zakażać wszędzie, bo przecież trzeba pacjentów do szpitali. Jak wiadomo - im więcej pacjentów tym więcej zarabiają szpitale.

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

  2. Marta #3095688 17 mar 2022 12:17

   Wam covidianom będą pluć w twarz, a wy będziecie mówić że deszcz pada. Nie odbierzcie mnie źle bo dla mnie rosja to kraj do zrównania ziemią a putin to xujlo, ale powiem tylko tak, że jesteście już tak zmanipulowani i tak potrzebujecie czuć strach w życiu, że te szmaty zwane maseczkami zamieniliście na flage Ukrainy i to tak szybko, że nawet się nie zorientowaliśmy. Rozegrali was bez mydła, z jednego bagna w drugie jak stado baranów. Rozumiecie, musicie już mieć jakiś bat, bo nie potraficie sami myśleć.

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Tutor #3095682 17 mar 2022 12:07

    Hochsztaplerzy, kłamcy i oszuści! Jak wam nie wstyd?! Co zniknął covid? W Niemczech 220 tys zakażeń a u nas już maseczki niepotrzebne? I co foliarzami zostaliście? I czyja racja? Konfederacja?

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)