Antycovidowy baner w centrum Olsztyna. Odpowiada za niego Konfederacja

2022-02-07 13:23:31(ost. akt: 2022-02-09 09:35:43)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Konfederacja reklamuje swoje wydarzenie na interaktywnym bilbordzie w centrum miasta. Chodzi tutaj o spotkanie z naukowcami, którzy będą starali się przekonać publiczność o nieskuteczności obostrzeń związanych z pandemią.
Interaktywny bilbord służy głównie do wyświetlania reklam, jednak co jakiś czas pojawiają się tam treści podważające skuteczność szczepień, obostrzeń czy ogólne istnienie pandemii. Kilka dni temu pomiędzy kolejnymi promocjami zaczął się tam pojawiać bilbord zapraszający na wydarzenie "Stop Segregacji Sanitarnej". Odpowiedzialne za niego są prawicowe środowiska Olsztyna: Konfederacja oraz Konfederacja Korony Polskiej.

Bilbord promuje wydarzenie, które w środę ma odbyć się w Hotelu Villa Pallas w Olsztynie. Będzie to wykład dr Sławomira Ozdyka, korespondenta Konfederacji w Berlinie i pracownika naukowego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Andrzeja Wyrębka, lekarza, szefa partii Korwin w okręgu 35.

Fot. Zbigniew Woźniak

Mimo tego, że prelegenci są bezpośrednio związani z Konfederacją, to organizatorzy zapewniają rozpoczęcie cyklu spotkać "ze znanymi naukowcami, pisarzami i publicystami". Próbowaliśmy ustalić kim będą kolejny prelegenci, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi na to pytanie.

Do wydarzenia zostały dwa dni, a swój udział Facebooku zadeklarowały 22 osoby (stan na 07.02.2022).

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Małgosia #3091094 9 lut 2022 18:55

  Super inicjatywa! Szkoda że nie wiedziałam wcześniej, bo bym się dołożyła bardzo chętnie. Podajcie nr konta, bo jest sporo chętnych do wpłaty....

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Janusz Lipiński #3091091 9 lut 2022 18:55

   A to mój post sprzed roku nadal aktualny niestety. Ja napiszę tylko tyle. Wszyscy którzy po prawie roku trwania tej ściemy plandemicznej wierzycie we wszystko co wam powiedzą media jesteście zwykłymi mordercami. Tak to przez waszą głupotę codziennie umierają ludzie pozbawieni opieki zdrowotnej. To przez szmaty na waszych twarzach rządzący nadal pozwalają sobie na ciągnięcie tej ściemy. To przez to że bezmyślnie i bezkrytycznie poddaliscie się temu wszystkiemu lekarze zamiast leczyć czekają na wynik testu który nawet u coca coli czy kiwi wykrywa covid. Nie zastanawia was to że za pieniądze lekarze przyjmują bez problemów? Gdzie wasze mózgi? Zaginęły w szmacie na twarzy?

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Patomorfolog #3091085 9 lut 2022 18:50

    Cieszę się że coraz więcej osób maseczkami pali w piecu, a nie nosi je na twarzy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. Lekarz #3091080 9 lut 2022 18:48

     Wiwat Konfederacja! Wiwat Polska! Wiwat wszystkie stany!

     Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     1. Darek #3091050 9 lut 2022 15:55

      Nabijającym się z Konederacji zwracam uwagę na dzisiejsze wystąpienie ministra zdrowia. Zapowiedział on rychłe zniesienie obostrzeń czyli sanitaryzm jest w głębokiej defensywie. Czy minister też należy do płaskoziemców? A może jak zwykle oszołomy miały rację i te szczepionki, maseczki oraz inne kowidowe czary-mary nie zmniejszają ilości zakaże? Skoro są tak skuteczne jak twierdzą ich zwolennicy to dlaczego coraz więcej państw od nich odchodzi?

      Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      Pokaż wszystkie komentarze (12)