Poważny wypadek na trasie Olsztyn-Mrągowo. Droga całkowicie zablokowana

2022-01-11 17:26:28(ost. akt: 2022-01-12 07:54:10)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Dziś (wtorek 11 stycznia) między Sorkwitami a Mrągowem doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch ciężarówek i ciągnika rolniczego. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.
DK16 na trasie Olsztyn-Mrągowo na wysokości miejscowości Sorkwity jest całkowicie zablokowana. Dziś (wtorek 11 stycznia) krótko po godz. 17 doszło tam wypadku.

— W zdarzeniu drogowym brały udział dwa pojazdy ciężarowe i ciągnik rolniczy. Droga jest obecnie zablokowana, policjanci wyznaczają objazd. Wszystko na to wskazuje, że po zakończeniu przez policjantów czynności mających na celu ustalenie przyczyn wypadku w miejscu zdarzenia zacznie obowiązywać ruch wahadłowy — mówi asp. Dorota Kulig z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie w rozmowie z "Gazetą Olsztyńską".

Z informacji, które udało nam się uzyskać objazd prowadzi przez miejscowość Rybno. Według nieoficjalnych przekazów jeden mężczyzna mógł zostać ranny, jednak policja nie potwierdza jeszcze tych informacji.

Utrudnienia potrwają co najmniej trzy godziny.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dawid Petrus #3087548 12 sty 2022 15:45

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz