Kierowca audi z śmiertelnego wypadku przy ul. Bałtyckiej znaleziony [AKTUALIZACJA]

2021-11-13 09:46:51(ost. akt: 2021-11-13 11:53:32)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Kierowca audi ze śmiertelnego wypadku z czwartkowego wieczoru na ul. Bałtyckiej, który pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia wczoraj (12 listopada) około godz. 22 zgłosił się sam do jednego z olsztyńskich szpitali. Wczoraj cały dzień trwała na niego policyjna obława.
Przypomnijmy, że w czwartek (11 listopada) około godz. 19 na ul. Bałtyckiej w Olsztynie doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Kierowca z drugiego samochodu pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia.

Pracownica jednego z olsztyńskich szpitali przekazała redakcji "Gazety Olsztyńskiej" informacje, że wczoraj (12 listopada) około godz. 22 mężczyzna sam zgłosił się do szpitala. Obsługa natychmiast powiadomiła policję.

Jak poinformował nas w sobotnie przedpołudnie Andrzej Jurkun, rzecznik KMP w Olsztynie, kierowca przebywa już w policyjnym areszcie.

— Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie po przebadaniu został przewieziony do KMP w Olsztynie, gdzie zgodnie z decyzją prokuratora 39-letni mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany. W najbliższym czasie będą wykonywane czynności procesowe z jego udziałem. Na ich podstawie będą podejmowane dalsze decyzje wobec niego — powiedział Andrzej Jurkun.

Przepraszamy. Na razie musieliśmy zawiesić publikację filmu.

Wczoraj (12 listopada) w okolicach ul. Bałtyckiej trwała policyjna obława, podczas której poszukiwany był właśnie ten mężczyzna, który zgłosił się późnym wieczorem do szpitala.
Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. anonim #3081190 16 lis 2021 00:56

  Tam jest sygnalizator s-3e czyli strzałka kierunkowa w lewo więc z automatu jest to zakaz zawracania zgodnie z przepisami, nawet gdyby tylko w lewo skręcali też muszą wszystkim ustąpić, powinni się upewnić, że zdążą wykonać manewr zanim pojazd, który się zbliża dojedzie do nich, no chyba że ze względu na ukształtowanie terenu nie da się bardzo szybko jadącego pojazdu dostrzec(lub był wcześniej za innym pojazdem na sąsiednim pasie)więc to ta para złamała przepisy zawracając i sami są sobie winni. To samo jakby skazać kogoś za zabicie pieszego, który przechodzi w miejscu niedozwolonym. On powinien odpowiedzieć za przekroczenie prędkości i tym samym spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz za ucieczkę i nieudzielenie pomocy. ZANIM SIĘ COŚ NAPISZE W NECIE TRZEBA PIERW SPRAWDZIĆ OZNAKOWANIE I PRZEPISY.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. katek #3081056 15 lis 2021 07:38

   alkohol bądź narkotyki wywietrzały, więc się zgłosił

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

  2. Tak prawda #3080972 13 lis 2021 23:08

   Wina leży po dwóch stronach. Żeby kierowca z zginął co jechał szybko to sądzili by dziewczynę a tak jego. Na kamerze widać nawet wyprzedzanie przed przejściem innego kierowcy. Każdy mądry ale na ulicach widać jak wszyscy jeżdżą przepisowo.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) odpowiedz na ten komentarz

  3. Dorota #3080945 13 lis 2021 20:02

   Gdzie Bałtycka, a gdzie szpitale?! Kolejny dowód na to że olsztyńska policja nadaje się chyba tylko do protestów o podwyżki. Facet obszedł całe miasto i sam się zgłosił do szpitala. Ale beka z psiarni! To on powinien zostać komendantem!

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-22) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. AtoJa #3080901 13 lis 2021 11:24

    Dwa dni trzeźwiał zanim się zgłosił.Mam nadzieję ,że to nie synalek jakiegoś miejscowego notabla i zrobią mu badania krwi na obecność narkotyków

    Ocena komentarza: warty uwagi (112) odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (8)