NieboLema: w niewoli dobra

2021-10-03 08:07:44 (ost. akt: 2021-10-03 08:08:41)
Świat zniewolony do samego dobra jest takim samym przybytkiem niewoli jak świat zniewolony do samego zła, Stanisław Lem, (Dzienniki gwiazdowe).

Na fot: Niebo odbijające się w warmińskim jeziorze

Świat zniewolony do samego dobra jest takim samym przybytkiem niewoli jak świat zniewolony do samego zła, Stanisław Lem, (Dzienniki gwiazdowe). Na fot: Niebo odbijające się w warmińskim jeziorze

Autor zdjęcia: Zbigniew Lewandowski

-Świat zniewolony do samego dobra jest takim samym przybytkiem niewoli jak świat zniewolony do samego zła. Stanisław Lem, (Dzienniki gwiazdowe).
Dzisiaj prezentujemy zdjęcie Zbigniewa Lewandowskiego "Niebo odbijające się w warmińskim jeziorze" przysłane do nas w ramach akcji “NieboLema”, która prowadzimy z okazji 100lecia urodzin tego najbardziej znanego na świecie polskiego pisarza.

Jego autork otrzyma od nas 3-miesieczny bezpłatny dostęp do e-wydania Gazety Olsztyńskiej

“NieboLema” to wspólne przedsięwzięcie Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Olsztynie i Gazety Olsztyńskiej. zachęcamy w niej do fotografowania naszego nieba, także z elementami krajobrazu.

Zdjęcia wysyłajcie na adres: wypozyczalnia@wmbp.olsztyn.pl lub redakcja@gazetaolsztynska.pl. Będziemy je publikować także w papierowym wydaniu Gazety Olsztyńskiej. Do zdjęć można dołączyć cytat z dowolnej książki Stanisława Lema.


Igor Hrywna