Policja właśnie forsuje drzwi na Orłowicza. "Ze środka wydobywa się okropny smród"

2021-09-13 15:44:21(ost. akt: 2021-09-13 20:37:25)
W mieszkaniu jednej z klatek tego bloku przy ul. Orłowicza 10 znaleziono denata

W mieszkaniu jednej z klatek tego bloku przy ul. Orłowicza 10 znaleziono denata

Autor zdjęcia: Władysław Katarzyński

Policjanci z Olsztyna właśnie forsują drzwi jednego z mieszkań na Orłowicza 10. Do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpłynęło zgłoszenie, że z jednego z mieszkań wydobywa się okropny fetor.
W poniedziałek (13 września) policjanci z Olsztyna otrzymali zgłoszenie od mieszkańców z bloku przy ul. Orłowicza 10, że z jednego z mieszkań wydobywa się straszny smród. Mieszkańcy podejrzewali, że za drzwiami może znajdować się rozkładające się ciało.

Pani Teresa mieszka dwa piętra niżej. — To był człowiek samotny, nadużywał alkoholu. Nie awanturował się. Wychodził z domu rzadko. Ostatnio go nie widziałam. Ale moją uwagę zwróciło to, że od tygodnia się nie pokazywał. Z mieszkania natomiast dobiegał przykry zapach. Dzisiaj zawiadomiłam policję, przyjechali w ciągu pięciu minut. Kiedy włamali się, kazało się, że nie żyje — powiedziała "Gazecie Olsztyńskiej".

— Policjanci wraz ze strażakami właśnie siłowo otwierają drzwi w jednym z mieszkań przy ul. Orłowicza 10. Drzwi stawiają wyjątkowy opór, więc nie wiadomo dokładnie kiedy dostaną się do mieszkania. Oficer dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie od mieszkańców sąsiednich mieszkań, że z mieszkania wydobywa się fetor — mówi podkom. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Do sprawy wrócimy.

kg, wuka

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. AtoJa #3075292 13 wrz 2021 15:59

    Następuje rozkład spółdzielni jaroty i stąd ten smród

    Ocena komentarza: warty uwagi (60) odpowiedz na ten komentarz