Obywatelskie ujęcie w Barczewie. 37-latek odpowie za pedofilę?

2021-09-13 18:09:14(ost. akt: 2021-09-13 18:30:28)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay

W niedzielę (12 września) doszło do obywatelskiego ujęcia w Barczewie. 37-latek za pośrednictwem internetu miał dokonać przestępstwa na szkodę osoby poniżej 15 roku życia.
W niedzielę oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informację, że na terenie Barczewa doszło do obywatelskiego ujęcia 37-latka.


Mężczyzna za pośrednictwem internetu miał dokonać przestępstwa na szkodę osoby poniżej 15 roku życia. — informuje sierż. szt. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. — Na miejsce wskazane został skierowany policyjny patrol, który w celu zapewnienia prawidłowego toku postępowania zatrzymał podejrzewanego o popełnienie przestępstwa mężczyznę i osadził w policyjnej celi. W najbliższym czasie z udziałem 37-latka będą wykonywane czynności procesowe.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Zgromadzony materiał dowodowy w tej sprawie zostanie dokładnie przeanalizowany i m.in. od tego zależą dalsze czynności w tej sprawie, to czy i jakie zarzuty może usłyszeć mężczyzna.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Stary dziad #3075307 13 wrz 2021 18:13

    Kuzyna mi zamkli. Jak ja bede teraz nadawał na LGBT?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-13) odpowiedz na ten komentarz