Brodka i Krzysztof Zalewski zaśpiewają na Campusie Przyszłości. Kto jeszcze? I czy na scenie pojawi się też Donald Tusk?

2021-07-20 15:27:56(ost. akt: 2021-07-20 17:00:35)
Podczas Campusu Polska Przyszłości pojawią się znani muzycy: Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Krzysztof Zalewski

Podczas Campusu Polska Przyszłości pojawią się znani muzycy: Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Krzysztof Zalewski

Autor zdjęcia: pixabay.com

W Olsztynie pod koniec sierpnia wystąpią wielkie gwiazdy. W Kortowie, podczas Campusu Polska Przyszłości, zaśpiewają Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Krzysztof Zalewski.
Rafał Trzaskowski podgrzewa emocje przed spotkaniem organizowanym w Kortowie. Podczas Campusu Polska Przyszłości pojawią się znani muzycy.

— Po ciekawych spotkaniach, warsztatach i dyskusjach o ważnych sprawach, w tym o kulturze, czas na wieczorne koncerty! W Kortowie wystąpi dla Was grupa czołowych polskich artystek i artystów. 30 i 31.08 zagrają: Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Zalewski. Do zobaczenia pod sceną! — zaprasza na wydarzenie Rafał Trzaskowski.


Być może na scenie pojawi się także Donald Tusk. Mówił o zaproszeniu na wydarzenie Wirtualnym Mediom: — Rafał Trzaskowski mówił mi o tym już pół roku temu. Opowiadał mi z wielką nadzieją, że to świetny pomysł, który może zaangażować młodych ludzi. Ja ją podzielałem. Oczywiście nie ma jeszcze żadnych precyzyjnych ustaleń.

Przewodniczący PO dodał przy tym, że ma świadomość, że Campus Polska Przyszłości to nie jest miejsce dla polityków.

— Być może młodzi mają ochotę trochę odpocząć od polityków i oficjalnej polityki, pobyć sami ze sobą, może z uczonymi, z intelektualistami, przedsiębiorcami, a nie koniecznie z politykami. Jeśli jednak okaże się, że młodzi chcą porozmawiać ze mną i prezydent Trzaskowski potwierdzi to zaproszenie — będę bardzo zadowolony, że będą mógł w tym uczestniczyć — podkreślił Donald Tusk.

Campus Polska Przyszłości organizowany jest na przełomie sierpnia i września w Kortowie. Podczas tygodniowego wydarzenia młodzi ludzie mają dyskutować m.in. o polityce klimatycznej, edukacji, sprawach społecznych. Udział w nim mają wziąć także znane osoby związane ze sportem, kulturą i nauką.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hehe #3071335 21 lip 2021 13:58

    Tusk? Trzaskowski? pewnie będą śpiewać piosenkę: Ich troje - Keine grenzen

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz