Skradziona z Niemiec, odnaleziona u nas dzięki ełckim policjantom

2021-07-09 09:26:01 (ost. akt: 2021-07-09 10:01:49)

Autor zdjęcia: KPP Ełk

Policjanci z Ełku odzyskali skradzioną w Niemczech koparkę o wartości 50 tys. euro. Szybka i dobra wymiana informacji między krajami zaowocowała tym, że wartościowy sprzęt został zabezpieczony w Ełku. Teraz we współpracy z policją niemiecką wyjaśniane są okoliczności tej sprawy.
Dzięki sprawnej współpracy policjantów z Niemiec i Polski odzyskana została koparka o wartości wycenionej na 50 tys. euro. Policjanci z Niemiec przyjęli zawiadomienie o kradzieży tego sprzętu. Natomiast policjanci z Polski otrzymali informację, że ukradziona koparka może znajdować się w Ełku.

Zajmując się tą sprawą ełccy policjanci szybko ustalili miejsce, gdzie znajduje się ten sprzęt. Koparka stała na prywatnej posesji przy budynkach gospodarczych. Została zabezpieczona do dalszych czynności. Policjanci już przesłuchali pierwsze osoby, które miały związek zesprawą.

Teraz we współpracy z policją niemiecką wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia, żeby właściciel jak najszybciej odzyskał swój sprzęt, a osoby odpowiedzialne za kradzież poniosły odpowiedzialność.

mat. KPP Ełk

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nimfadora Tonks #3070583 9 lip 2021 09:34

    Może to ta firma, co bajorko na Północy II "rewitalizuje", postanowiła powiększyć pak maszynowy? Bo opóźnienie w realizacji robót tłumaczyli awarią jedynej koparki, jaką posiadają.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz