Śmiertelny wypadek pod Jonkowem. 29-latka wjechała w drzewo

2021-07-03 12:33:46 (ost. akt: 2021-07-03 17:09:29)

Autor zdjęcia: KM PSP Olsztyn

Doszło do tragicznego wypadku na ulicy Olsztyńskiej w Jonkowie. 29-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Niestety kobieta zginęła na miejscu.
Do śmiertelnego wypadku doszło około godziny 11:30.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 29-latka kierująca Volkswagen Lupo z nieznanych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze. Kobieta uderzyła w przydrożne drzewo — mówi Andrzej Jurkun z KMP w Olsztynie.

Niestety na skutek poniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu. 29-latka podróżowała sama.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności wypadku.ak

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Janusz Szwendowski #3070525 8 lip 2021 07:57

  Tak się złożyło, że wczoraj jechałem tą drogą. Pierwszą myślą było to, że nie chciałbym tym traktem jeździć codziennie, np. do pracy, druga to jeśli chcę przeżyć ten przejazd to muszę jechać ostrożnie. Tych refleksji nie mieli jednak wiejscy kawalerowie śmigający w tym czasie „ile fabryka dała”. W tym kontekście nie dziwi ten wypadek.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

 2. Zbyszek Jan #3070219 3 lip 2021 20:51

  Szkoda dziewczyny. Przyczyna to prawdopodobnie kiepska droga. Nie wiem dlaczego taka droga jeszcze nie została wyremontowana - droga wąska i w dodatku poniszczona po bokach, a do tego drzewa blisko asfaltu. Dlaczego tych drzew jeszcze nie wyciął i nie zrobił normalnej BEZPIECZNEJ drogi ? Ruch w na tej drodze wzrasta z każdym rokiem i takich tragedii niestety będzie więcej, dopóki ta droga nie zostanie poprawiona i nie zostaną wycięte przydrożne drzewa. Współczucia dla rodziny. Ta droga powinna być priorytetem w inwestycjach tego regionu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Jarek Szymański #3070210 3 lip 2021 20:14

   Droga jest pozarywana wzdłuż krawężnika od czasu prac przy budowie ścieżki rowerowej, przy dobrej pogodzie podbija samochód tak że mało się z niej nie wypadnie. Gdy doszło do wypadku było takie oberwanie chmury(mieszkam obok) że nie było nic widać a przyczepność w takich warunkach żadna. To+ opłakany stan drogi i mamy przepis na tragedię.

   Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. Rafał #3070195 3 lip 2021 18:56

    Wypadek miał miejsce akurat na starym odcinku drogi, między zjazdem na Mątki, a Jonkowem, gdzie nawet w piękną słoneczną pogodę jest tam ciężko jechać, ta droga od lat wola o pomstę do nieba, ludzi i samochodów w Jonkowie i okolicach jest coraz więcej, coraz wiekszy ruch w kierunku Olsztyna i z powrotem, a droga rodem z PRL-u, droga jest bardzo wąska, dziurawa, pobocza pozarywane, już nie jeden się tam otarł o drzewo z tego powodu i wcale nie musiała tu zawinić prędkość, jak wszyscy uważają, przy niskiej prędkości zgodnej z ograniczeniem w takie warunki ciężko tam utrzymać auto na drodze, wystarczy trochę deszczu, tworzą się kałuże i nawet przy 70km/h ciagnie auto w te pozarywane pobocza, a chwilę wczesniej akurat była mega ulewa w Jonkowie, ale znawcy wiedzą najlepiej, że jechała za szybko jak wariat i już, tu nie ma co gdybać, zostaje tylko współczuć rodzinie, a władze niech się w końcu wezmą za tą drogę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (21) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

    1. Bywalec #3070192 3 lip 2021 18:35

     Przecież ona mogła jeszcze kogoś zabić, tam chodnik, ścieżka rowerowa. Przyczyną w tym przypadku była prędkość i bezmyślność.

     Ocena komentarza: poniżej poziomu (-14) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     Pokaż wszystkie komentarze (9)