Radna z Olecka: Bill Gates jest głównym mafioso. Rozporządza tymi całymi szczepionkami

2021-04-21 20:51:44 (ost. akt: 2021-04-21 20:48:21)
Radna Janina Anuszkiewicz

Radna Janina Anuszkiewicz

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Za pandemią koronawirusa stoją Żydzi — uważa radna Rady Miejskiej w Olecku Janina Anuszkiewicz, jednocześnie przewodnicząca komisji zdrowia. Nie popiera też szczepień przeciwko koronawirusowi. Przekonuje, że ich celem jest — jak powiedziała radna — zmniejszenie populacji ludzi.
Można być przeciwnikiem szczepień, ale na pewno trzeba ważyć słowa, przedstawiając swoje argumenty. Najwyraźniej zapomniała o tym radna Janina Anuszkiewicz, przewodnicząca komisji zdrowia Rady Miejskiej w Olecku. Podczas posiedzenia komisji skarg, wniosków i petycji, na której radni zajmowali się rozpatrzeniem petycji w sprawie stanowiska zakazującego stosowania różnych form nakazu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, radna przedstawiła swoją teorię w tej sprawie. Powoływała się przy tym na dokumenty (program Agenda 21) i opinie niektórych lekarzy zamieszczane w internecie.


W wojsku zmuszają do szczepień


Powinniśmy coś z tym zrobić, ponieważ jest to bardzo poważna sprawa. Te szczepienia są przygotowaniem do zmniejszenia o 90 procent populacji ludzi. Jest Stowarzyszenie Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, gdzie wypowiadają się ogromne sławy, profesorowie różnych dziedzin medycyny i oni wyraźnie mówią, jak się to wszystko odbędzie i tak to się już dzieje — twierdzi radna Anuszkiewicz.

Bill Gates jest głównym wodzem koncernów farmaceutycznych, czyli jest głównym mafioso, który rozporządza tymi całymi szczepionkami. To jest ustalone i co jest dziwne, że w telewizji pokazali jak szczepią Żydów. Oni po prostu dostali szczepionki i tam nie ma żadnych powikłań, nic nie słyszymy, bo dostali placebo albo jakieś tam witaminki. Natomiast te szczepionki są bardzo szkodliwe. One osłabiają układ odpornościowy człowieka. Ci lekarze o tym piszą. Ja medycznie tego nie wyjaśnię, ale wejdźcie na ich stronę internetową. Tam jest opisane, że wczesną i późną jesienią oraz zimą dopiero będzie tragedia, bo ci zaszczepieni będą zarażać. Oni będą szybko łapać wszystko co w koło i będą zarażać innych. Teraz już to się stało — w tej chwili ci zaszczepieńcy zarażają — przekonywała.

Radna przekonywała, że dowodem na poparcie tej teorii jest nagły wzrost zakażeń koronawirusem po rozpoczęciu masowych szczepień.

Przed rozpoczęciem szczepień nie mieliśmy aż takiego dużego procentu zachorowań, dopiero im było więcej szczepień, tym więcej zachorowań się pojawiło — uważa radna. — Dlaczego nie mówią nam o zgonach poszczepiennych. W Olecku mieliśmy dwa takie zgony i też się o tym nie mówi. W Markowskich też zaszczepili starszych ludzi i oni poumierali. I też o tym się nie mówi. Wojsko jest bardzo prześladowane. W internecie jest opisane jak w wojsku zmuszają do szczepień, jakie są straszne sankcje. Wynik tych szczepień będzie tragiczny. Bill Gates mówi o tym otwarcie, to było w telewizji pokazane — o 90 procentach ludzi „out”, bo to jest wojna biologiczna. Mówię to między nami, bo czuję taką potrzebę, ale to warto sprawdzić. Jak to przeczytałam, to włosy mi się zjeżyły na głowie, co się dzieje wokół tych szczepień i zmuszania do nich.

Wymordują nas, a później przejmą


W wypowiedzi radnej, choć podkreślała, że wypowiada się poza protokołem (ale na oficjalnym posiedzeniu komisji i w obecności naszego dziennikarza, który wszystkie wypowiedzi nagrywał — red.), niestety pojawił się też wątek antysemicki.

W Warszawie są wybudowane osiedla i stoją puste, niezasiedlone. Czekają na Żydów. Wymordują nas, a później przejmą. Żydzi do tej pory nie uznali Jezusa, oni są narodem wybranym i czekają na przyjście Mesjasza. Wiadomo, jakie mają pochodzenie Bill Gates i ci inni. Wszystko robią, żeby to oni zapanowali nad światem, tak jak Hitler robił, żeby rasa aryjska zapanowała nad światem — prorokuje radna i szefowa komisji zdrowia z Olecka. — Mówię to w bardzo telegraficznym skrócie, ale też mówią o tym naukowcy, wielcy ludzie. Proszę tego nie protokołować, to tak między nami.

To największy z nas mówi: nie lękajcie się


Spośród dwóch pozostałych członków komisji do niektórych wątków wypowiedzi Janiny Anuszkiewicz odniósł się radny Józef Krajewski. Podkreślił, że niektóre media prezentują spiskowe teorie dziejów w sprawie szczepień.

Dziś dziecko, które przychodzi na świat, otrzymuje natychmiast kilka szczepionek — mówi radny Józef Krajewski. — Myślę, że pani stanowisko i wszystkie te internetowe doniesienia można uznać, ale przecież jest dobrowolność i możemy się w różny sposób zachowywać. Jednak stanowisko rządów jest bardziej kompetentne niż te stanowiska, które pani przytoczyła. Na pewno nie rozstrzygniemy tego na forum Rady Miejskiej, niemniej wiemy, że lekarze są w stanie pomóc pacjentom, np. uśmierzyć ból, ale nie są w stanie pomóc im złapać oddech. Ten wirus niszczy płuca, ale jak to się skończy — ja nie wiem — ale ufam rządom, nie tylko rządowi polskiemu, wszystkim rządom, wiedzą, co robią. Anglicy już w tej chwili wracają do normalności i chyba jest niemożliwe, aby przez szczepionki nastąpiła jakaś zagłada rodzaju ludzkiego, w to raczej rozsądek nakazuje nie wierzyć.

Józef Krajewski przyznał, że jest ogromnie zaskoczony wypowiedzią radnej. Podkreślił, że ludzie umierają na wirus SARS-CoV-2, a szczepionka jest jednym ze sposobów, aby temu zapobiec.

Wybór należy do każdego z nas w swoim sercu i sumieniu i według wiedzy czym jest ta szczepionka i jak działa — dodaje radny. — Czy tam, oprócz tej cząsteczki, która uodparnia nasze systemy immunologiczne przeciwko temu wirusowi, jest jeszcze jakiś dodatkowy czynnik, który będzie nas uśmiercać, tego nie wiem, ale zbędne jest nadawanie tej sprawie takiego wymiaru, aby wywołać panikę i strach, który jest najgorszym doradcą człowieka. Nie powinniśmy się lękać, to największy z nas mówi: nie lękajcie się, a więc nie sądzę, że to ktoś aż tak daleko sobie zaplanował.

Ostatecznie radni postanowili, że rada miejska nie ma kompetencji do rozpatrzenia petycji i postanowiła przekazać ją prezesowi Rady Ministrów.

Zbigniew Malinowski

Moim zdaniem...

Po przeczytaniu tego tekstu jako człowiek poczułem się smutny i bezradny. Jako dziennikarz powinienem się cieszyć, że mamy mocny temat na pierwszą stronę. Ale się nie cieszę, bo przecież nie ma z czego.
Jako chrześcijaninowi zrobiło mi się wstyd, że w to wszystko pani radna wplątała Chrystusa. Dlatego przypominam jej te oto słowa: Kościół zdecydowanie potępia antysemityzm i wszelkie formy rasizmu jako całkowicie sprzeczne z zasadami chrześcijaństwa.
To powiedział św. Jan Paweł II.
W czerwcu będziemy uroczyście obchodzić 30 rocznicę jego pobytu w Olsztynie w czasie IV pielgrzymki do Polski. Ze swoim antysemityzmem pani radna chyba się jednak do Olsztyna na uroczystości nie wybiera...

Igor Hrywna

...i moim zdaniem
Po przeczytaniu tego tekstu jako człowiek — w przeciwieństwie do mojego kolegi — nie poczułem się smutny. Ja nie mogłem uwierzyć w to, co przeczytałem! Nie mogłem uwierzyć, że można pleść publicznie taki niedorzeczności podszyte chorobliwym antysemityzmem w polskim wydaniu i być tolerowanym przez swoich — obecnych na posiedzeniu (tak, tak, tak!!!) — kolegów radnych. Ale cóż ja... To wy, mieszkańcy powiatu oleckiego, to tylko od was zależy, czy właśnie tak chcecie być postrzegani przez innych. Teraz to już wyłącznie wasza sprawa!
Mirosław Wieczorek

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. j. #3065295 22 kwi 2021 06:01

    Czy w tym Olecku mają jakiegoś psychiatrę? Człowiek chory psychicznie nie powinien być radnym ani innym posłem,,,

    Ocena komentarza: warty uwagi (27) odpowiedz na ten komentarz

  2. basilo #3065286 21 kwi 2021 23:27

    Janina Anuszkiewicz kolejna idiotka w oceanie płaskoziemców-idiotów

    Ocena komentarza: warty uwagi (17) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD