Wypadek na ul. Towarowej w Olsztynie. Zderzyły się trzy samochody

2021-04-14 10:58:31(ost. akt: 2021-04-14 11:40:17)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Około 10:20 na skrzyżowaniu ulic Towarowej ze Stalową doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą jest 78- letni kierowca opla.
Starszy mężczyzna kierujący oplem z nieznaych przyczyn jadąc lewym pasem w kierunku centrum uderzył w tył stojącego na czerwonym świetle volkswagena, który przez siłę uderzenia wjechał w znajdującego się przed nim hyundaia. W zdarzeniu brało udział sześć osób, z czego trzy zostały przetransportowane do szpitala. Z ustaleń policji wynika, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Fot. Zbigniew Woźniak

W tej chwili trwają ustalenia przyczyn wypadku. Policja zabezpiecza ślady z miejsca zdarzenia. Lewy pas drogi na ul. Towarowej będzie zablokowany do południa.

Fot. Zbigniew Woźniak

kg


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ToraTora #3064642 14 kwi 2021 22:27

  Zdecydowanie uważam, że KAŻDY kierowca powinien regularnie i obowiązkowo przechodzić badania lekarskie i psychotesty. Przy czym optował bym za znacznymi zniżkami kosztów za jazdę bezwypadkową. Nie wiem dlaczego ubezpieczyciele nie żądają aktualnych badań lekarskich od każdego kierowcy. Wiek kierowcy jest ważny ale bardzo ważne jest to, co ma pod przysłowiowym deklem. Ograniczyłoby to dla wielu ułańską fantazję i swawolę.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. AtoJa #3064474 14 kwi 2021 12:15

   Zdecydowanie uważam, że po siedemdziesiątce kierowcy powinni mieć obowiązkowe badania lekarskie przeprowadzane co roku .

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)