Na takie lekcje warto czekać! [LIVE]

2021-03-25 11:24:10(ost. akt: 2021-03-26 09:31:14)

Autor zdjęcia: Gazeta Olsztyńska

Już w piątek Kongres Przyszłości Junior! Kiedy kilka miesięcy temu spotkaliśmy się z uczniami przy okazji Kongresu Przyszłości okazało się, że warto zaplanować następne spotkania. I już w piątek, 26 marca, rozpoczynamy kolejne wydarzenie!
Lekcje online stały się w ostatnim roku normą. Czy są ciekawsze od tych tradycyjnych? Czy technologia w dalszym ciągu stanowi urozmaicenie lekcji czy może stała się już czymś rutynowym? Będziecie mogli to ocenić już w ciągu najbliższych tygodni.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół podstawowych do wzięcia udziału w bezpłatnych ­zajęciach online! Spotykamy się przez 6 tygodni, w każdy piątek o godz. 9:20.

Lekcje będą przez cały czas dostępne na fanpejdżu i kanale Youtube „Gazety Olsztyńskiej”.


Plan lekcji:


26.03., godz. 9:20
Fizyka
Fizyka dla małych i dużych
Klasy I-III
Transmisję można będzie zobaczyć tu

Obrazek w tresci

02.04, godz. 9:20
Matematyka
Kolejność wykonywania działań
Klasa IV

09.04, godz. 9:20
Język polski
W galaktyce Gramatyce
Klasy II-III

16.04, godz. 9:20
Wychowanie fizyczne
Ćwiczenia kształtujące i koordynacyjne z wykorzystaniem Kendamy
Klasy I-VIII

23.04, godz. 9:20
Muzyka
Urządzenia mobilne w edukacji muzycznej
Klasa V

30.04, godz. 9:20
Chemia
Gęstość w życiu codziennym
Klasa VII

Lekcje będą dostępne na żywo na naszych kanałach:
- profil FB Gazety Olszyńskiej
- kanał YouTube Gazety Olsztyńskiej
- strona www. gazetaolsztynska.pl

Zajęcia poprowadzą nauczyciele z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Piątka" w Olsztynie. Poznacie ich obserwując nasz wydarzenie!


...chcemy też nauczycielom pokazać, jak mogą zainteresować swoim przedmiotem nawet najbardziej opornych uczniów. Mamy to wielkie szczęście, że udało nam się zaprosić do Kongresu Przyszłości Juniora wykładowców z największą możliwą pasją do pracy z uczniami. Z jednej strony dzieci i młodzież są dla nich najważniejsze — ale ci wykładowcy potrafią też w naprawdę interesujący sposób przekazać swoją wiedzę".

Beata Tokarczyk, pełnomocnik zarządu Grupy WM ds. operacyjnych, pomysłodawczyni i organizatorka Kongresu Przyszłości Junior:

Organizatorem zajęć w ramach Kongresu Przyszłości Junior jest Grupa WM – wydawca „Gazety Olsztyńskiej” i ­„Dziennika Elbląskiego”.

Źródło: Gazeta Olsztyńska