Straż Miejska w Olsztynie zmieniła siedzibę. Dzięki temu miasto zaoszczędzi

2021-03-15 13:18:08(ost. akt: 2021-03-15 18:37:32)

Autor zdjęcia: UM w Olsztynie

Olsztyńscy strażnicy miejscy przeprowadzili się w nowe miejsce. Zmiana siedziby to nie tylko poprawa komfortu ich pracy, ale także oszczędność w budżecie miasta.
Dotychczas strażnicy wynajmowali pomieszczenia banku w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Solidarności. na ul. Głowackiego. Nowa siedziba Straży Miejskiej znajduje się kilka ulic dalej, na ul. Żołnierskiej, w budynku przy hotelu Relaks.

Obecnie strażnicy miejscy mają do dyspozycji większą przestrzeń oraz parking, na którym swoje miejsce mogą znaleźć służbowe pojazdy strażników.

Dodatkowo do głównej siedziby przy ul. Żołnierskiej 13a został przeniesiony posterunek, który dotychczas znajdował się przy ul. Jagiellońskiej 12 — wyjaśnia komendant olsztyńskiej straży miejskiej, Jarosław Lipiński. — Dotychczasowe adresy mailowe, podobnie jak numery telefonów i faxów nie ulegają zmianie.

Przeprowadzka ma także aspekt finansowy. Dzięki temu ratuszowi uda się zaoszczędzić ok. 120 tys. złotych rocznie. Nie będzie musiał płacić za wynajem pomieszczeń. Budynek przy ul. Żołnierskiej 13A należy bowiem do gminy.

Dotychczasowe adresy mailowe, podobnie jak numery telefonów i faxów nie ulegają zmianie. W związku ze zmianą centrali mogą wystąpić przejściowe problemy z łącznością telefoniczną — informuje Straż Miejska na swojej stronie.

UM Olsztyna/SM OlsztynKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bob #3062622 16 mar 2021 08:19

    nikomu nie potrzebna formacja, wystarczy popatrzec sie jak czysty jest olsztyn, formacja leni i roszczeniowcow

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz