Antyszczepionkowcy zaatakowali Olsztyn [ZDJĘCIA]

2021-01-31 14:57:09(ost. akt: 2021-02-01 07:39:18)
Tak wyglądała próba wejścia antyszczepionkowców do Aury w Olsztynie.

Tak wyglądała próba wejścia antyszczepionkowców do Aury w Olsztynie.

Autor zdjęcia: Stanisław Kryściński

Przebrani za śmierć, z kajdanami na rękach, w białych maskach i antycovidowych strojach próbowali wejść do Galerii Handlowej Aura. Odpór dała im ochrona, której nie przeraziła nawet atrapa kosy w ręku jednego z protestujących.
Protest przeciwników lock downu i antyszczepionkowców dotarł do Olsztyna. Również w niedzielę aktywiści tego ruchu, przebrani w przygotowane wcześniej stroje powili się w kilku miastach Polski.

— Mam w ręku miskę na ryż, bo tyle tylko może nam pozostać, po wygaszeniu gospodarki związanym z fałszywą pandemią — powiedział "Gazecie Olsztyńskiej" jeden z protestujących.

Zdaniem happenerów sprzed olsztyńskiej galerii handlowej pandemia, to kłamstwo, które ma służyć zniewoleniu ludzi i odebraniu im wolności. Pod jej pozorem władzę przejmują wielkie korporacje, a przeciętny człowiek jest poddawany kontroli i przepisom, którego zniewalają.

Mimo masek na twarzach, wśród olsztyńskich protestujących można było rozpoznać niektórych z bliskich restauratorom, którzy namawiają do otwierania lokali przed zniesieniem zakazów rządowych.

Antyszczepionkowcy są ruchem domagającym się zniesienia przymusu szczepień. I choć w Polsce nie ma w tej chwili przymusu szczepienia na COVID, to na sąsiedniej Słowacji, bez dowodu na szczepienie praktycznie nie można wyjść na ulicę. Antyszczepionkowcy protestują już za wczasu przeciw takiemu pomysłowi w Polsce.

— Obudźcie się, zerwijcie kajdany — namawia jeden z uczestników protestu w Olsztynie.

SK


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (42) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. dlugi #3056926 | 46.204.*.* 2 lut 2021 12:10

  To sie nie skończy to jest nowa normalnosc , ile ludzi na swiecie juz zmarło po podaniu szczepionki kilkanascie , tłumacza to tak ,że byli chorzy i starzy, to co ? i tak by umarli , przecierz to eutannzja, w Polsce jest 1,5 mln 80 latków

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Ewka sterowana owca przez chorych ludzi #3056663 | 165.22.*.* 2 lut 2021 03:31

   To są debile. Przecież im więcej osób się zaszczepi tym pewniej że ta szczepionka będzie dobrowolna. Szybciej skończą się obostrzenia i cały ten cyrk. Przecież o to walczą. A to że płaskogłowi wierzą w chemtrails, NWO, płaską ziemię, śmiercionośne maszty 5G czy BigPharmę to ich sprawa. Mi nie szkodzą. Dają mi rozrywkę do porannej kawy. Lubię ludzi głupich, moim zdaniem są potrzebni.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Piotras w #3056464 | 192.241.*.* 2 lut 2021 00:16

   W kwietniu płaskoglowi z grupy wolni i świadomi mówił że żadnego wirusa nie ma. To fikcja stworzona przez masonów CH... Wie co jeszcze , potem była gadka że owszem coś jest ale to tylko grypk. Teraz poszło na chipowane przez Billa Gatesa szczepionki. Oni sami się już gubią. Była tam nawet nawiedzona Ewka od masztów 5G i ten bosy oświecony. Teraz pytanie czy ludzie którzy wierzą w teorię spiskowe, hochsztaplerów typu Zięba mogą czuć się Wolni i Świadomi. Zostawmy ich i nie ruszajmy. Rozłoży się jak każde g... Na wiosne

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  3. nie inaczej #3056458 | 95.160.*.* 2 lut 2021 00:08

   Siedzi taka ku rwa z czerwono-komunistycznego kmiotu i kasuje komentarze.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  4. Świadomy i Wolny ale nie jeb... #3056457 | 37.139.*.* 2 lut 2021 00:03

   Wiecie że cała ta grupą zarządza 15 latek. Który myśli że gra w grę. Jak Sobie podchodzicie na ich profile to zobaczycie jakie to szury. Większość bezrobotna, niewykształcona. Ale doskonale znaja się na wirusach. Jakiś czas temu mieli debate czy octanisept jest rakotwórczy i śmiercionośny. To są debile nic więcej. Szkoda rozgłosu. Jeszcze pomyślą że ktoś ich słucha.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (42)