Giżycka za zdjęcie: Żubry pod lasem

2021-01-25 10:30:00(ost. akt: 2021-01-25 10:35:32)

Autor zdjęcia: Paulina Suchocka

Dzisiaj w zasadzie każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Chętnie robimy zdjęcia. Zachęcamy się do podzielenia się tym, co uchwyci Wasz obiektyw. Nasza propozycja jest taka: Wy przysyłacie do nas zdjęcia, a my oferujemy dostęp do e-wydań "Gazety Giżyckiej" i „Gazety Olsztyńskiej”.
Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać zdjęcie tego, co nas otacza: lasu, jeziora, przyrody, zwierząt, ciekawego obiektu, domu, czy po prostu siebie na spacerze. A przecież pięknych miejsc wokół nas, które zachwycają o każdej porze roku, nie brakuje.

Zdjęcia będziemy publikować na gizycko.wm.pl i w „Gazecie Giżyckiej”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Gazety Giżyckiej" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Tym razem prezentujemy zdjęcie Pauliny Suchockiej - żubry pod lasem. Pani Paulina otrzyma od nas 3-miesięczny dostęp do naszych e-wydań.

Czekamy na Wasze zdjęcia z całego powiatu giżyckiego. Zdjęcia wysyłajcie na adres: gizycko@gazetaolsztynska.pl

Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Katarzyna Tomaszewicz
red. naczelna "Gazety Giżyckiej"


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. @ #3046470 | 31.0.*.* 22 sty 2021 15:02

    Od momentu gdy moje zdjęcie ukazało się w GO,do dzisiaj nie dostałam żadnego dostępu do e-gazety. A czekam już ponad pół roku.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Ale po co? #3046312 | 109.243.*.* 22 sty 2021 11:35

    Uważam, że gazeta jest nieciekawa. Czytam ją 2 minuty. To o czymś świadczy. Ciężko znależć interesujące treści. Uważam, że ten format gazety należałoby zamknąć, zlikwidować.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz