Pomagamy! Kajakarka z Mrągowa walczy o wsparcie w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich [VIDEO]

2021-01-19 20:26:55(ost. akt: 2021-01-19 21:25:57)

Autor zdjęcia: kadr z filmu

Dominiki Włodarczyk-Putto wielbicielom kajakarstwa przedstawiać nie trzeba. Mrągowianka to obecnie jedna z najbardziej uznanych polskich zawodniczek.
Mrągowianka jest m.in. byłą wicemistrzynią Europy w k4 na 500 metrów oraz młodzieżową mistrzynią Europy w k1. Na koncie ma też medale krajowych mistrzostw. W 2020 roku zajmowała czołowe lokaty w Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski. Jesienią powróciła po dwuletniej przerwie do reprezentacji Polski, która pod okiem trenera Tomasza Kryka przygotowuje się do nowego sezonu. A kluczowym wydarzeniem tegorocznego sezonu mają być Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Dominika Włodarczyk, a od jesieni 2020 Putto (po mężu, też kajakarzu) jest wychowanką Bazy Mrągowo, a obecnie reprezentuje barwy klubu Zawisza Bydgoszcz.

Zawodniczka bierze udział w rywalizacji o "Złoty bilet" Fundacji Pho3nix. Jeżeli jej film zdobędzie największą ilość łapek w górę (like) na YouTube to zostanie członkiem Team Pho3nix i otrzyma wsparcie w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich. O ten laur ubiega się 16 polskich sportowców.

Wystarczy wejść w poniższy link i pod filmem dać łapkę w górę. Trzeba być zalogowanym użytkownikiem serwisu YouTube, więc głosować mogą m.in. posiadacze kont google czy gmail.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mazur #3044695 | 79.124.*.* 19 sty 2021 22:13

    po co robić przygotowania do igrzysk , których i tak nie będzie

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz