Ciężarówki i kolizje z ich udziałem w Działdowie i Lidzbarku

2021-01-02 11:07:48(ost. akt: 2021-01-02 11:09:21)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie miasta Lidzbark i miasta Działdowo.
Przyczyną pierwszego zdarzenia były koła pojazdu, które oderwały się i spadły na drogę uszkadzając inne pojazdy. W drugim zdarzeniu kierujący ciężarówką zawadził naczepą o stojący pojazd.

W środę (30.12.2020r.) na drodze wjazdowej do miejscowości Lidzbark podczas jazdy z pojazdu ciężarowego marki Scania od naczepy końcowej odkręciły się dwa koła, które uszkodziły przejeżdżające pojazdy. Poszkodowani to dwaj kierujący pojazdami marki VW Passat, którzy nie odnieśli żadnych obrażeń. Zdarzenie miało charakter losowy. Uczestnikom zdarzenia policjanci udzielili informacji, co do dalszego postępowania. Od jednego z poszkodowanych zatrzymano dowód rejestracyjny od pojazdu z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne.

W tym samym dniu policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia, do którego doszło na jednej z ulic w Działdowie. W tym przypadku kierujący pojazdem marki Scania, mieszkaniec powiatu mławskiego, podczas manewru skrętu uszkodził naczepą prawidłowo zaparkowany pojazd marki Skoda należący do mieszkańca Działdowa. Kierującego Scanią policjanci ukarali mandatem i punktami karnymi. Mężczyzna był trzeźwy.

/KPP DZIAŁDOWO/

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Malami #3034149 | 37.248.*.* 5 sty 2021 13:13

    Pan który zachaczyl samochód dostał mandat, a gdy mnie ciężarówka zachaczyla bo zjechała na mój pas i gdybym nie wyhamowała to bym wjechała pod Nią to Pan Policjant z Lidzbarka dał pouczenie, a mi kazał się cieszyć, ze tylko tak się stało, gdzie sprawiedlowość.

    odpowiedz na ten komentarz