Aldona Kołakowska będzie nową kierowniczką schroniska dla psów

2020-12-30 15:02:44(ost. akt: 2020-12-30 15:04:14)
Aldona Kołakowska stery Schroniska obejmie oficjalnie 1 stycznia

Aldona Kołakowska stery Schroniska obejmie oficjalnie 1 stycznia

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Zmienia się kierownictwo, stowarzyszenie prowadzące Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Iławie oraz prawie wszyscy pracownicy. Jutro (31 grudnia) nastąpi symboliczne przekazanie kluczy do obiektu położonego przy ul. Komunalnej.
Już nie OTOZ, a ITOZ, czyli Iławskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt "Patrol Interwencyjny" będzie prowadziło iławskie Schronisko dla bezdomnych zwierząt. Oficjalnie zmiana nastąpi 1 stycznia, przekazanie obiektu ma nastąpić w sylwestra. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, z do tej pory zatrudnionych w placówce osób być może pozostanie jeden pracownik. Jak nam przekazała kierowniczka in-spe, "nowe" schronisko będzie miało trzech pracowników. Iławianka Aldona Kołakowska prywatnie jest właścicielką firmy zajmującej się pielęgnacją psów. Od lat działa w patrolu interwencyjnym.
Na dzisiejszej sesji rady miasta poruszono temat przyszłości Schroniska. Tuż przed Bożym Narodzeniem, bo 23 grudnia, otwarto jedyną ofertę, jaka wpłynęła, tak odpowiadał dziś radnej Ewie Jackowskiej wiceburmistrz Krzysztof Portjanko. – Jest to oferta Iławskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt. Została ona oceniona pod względem formalnym i merytorycznym i spełnia wymogi.

Na miejskiej stronie właśnie opublikowano rozstrzygnięcie tego konkursu. W zarządzeniu burmistrza czytamy:Edyta Kocyła-Pawłowska

Masz dla nas temat?
Daj znać! ilawa@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Werka #3031061 | 31.60.*.* 30 gru 2020 18:50

  ,,. Od lat działa w patrolu interwencyjnym" chyba od roku bo tyle działa Itoz

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Zn #3030933 | 188.147.*.* 30 gru 2020 16:03

   Poprzednia pani kierownik również była wspaniała, miałam z nią kontakt w sprawie adopcji psa. Cudowna kobieta i oddana całym sercem zwierzętom. Pani Natalio - powodzenia!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz