Rowerzystka trafiła do szpitala

2020-12-22 10:52:58(ost. akt: 2020-12-22 10:56:45)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: archiwum GO

W piątek (18 grudnia) w godzinach rannych funkcjonariusze ruchu drogowego w gminie Iłowo-Osada na drodze W544 tuż przed miejscowością Iłowo-Osada zatrzymali kierującego pojazdem marki Mazda.
Pojazdem kierował mieszkaniec gminy Działdowo, który pomimo gęstej mgły nie upewniając się podjął manewr wyprzedzania pojazdu marki Mitsubishi. W wyniku podjętego manewru doprowadził do spowodowania rażącego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierującemu pojazdem marki Audi jadącemu w przeciwnym kierunku jazdy. Kierującemu Mazdą policjanci zatrzymali prawo jazdy.

W sobotę (19 grudnia) w Działdowie na jednej z ulic, kierujący samochodem osobowym marki KIA, mieszkaniec Działdowa wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z naprzeciwka rowerem działdowiance, w wyniku czego doszło do zderzenia. Pokrzywdzona z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala w Działdowie. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Działdowie.

Natomiast w niedzielę (20 grudnia) również w Działdowie kierujący samochodem osobowym marki Audi mieszkaniec gminy Iłowo-Osada nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo samochodowi osobowemu marki Opel, którym kierował mieszkaniec Działdowa, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę kolizji policjanci ukarali punktami i mandatem karnym.

kpp

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. R4 #3026173 | 10.10.*.* 23 gru 2020 00:50

    Temu z audi gacie jebly i prawko poszło bo mgła a jak telefon dyżurny zajebał 2 lata temu to nic bo oddał a tu mgła i dyżurny kazał pewnie co żenada panie dyżurny wstyd aby złodziej złodzieja zamykał a prorok co odszedł dalej umozuj boś pan telefon vmi oddał po miesiącu hańba ludzie wyszczekany a telefon mi ukradł va jak koledzy doszli vto oddał niby haaaaaas

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)