Piotr Zajączkowski tymczasowym trenerem GKS-u Wikielec

2020-11-20 07:08:56(ost. akt: 2020-11-20 07:22:59)
Aktualny sztab szkoleniowy GKS-u, od lewej: Kamil Jędrzejewski, Piotr Zajączkowski i Szymon Tarnowski

Aktualny sztab szkoleniowy GKS-u, od lewej: Kamil Jędrzejewski, Piotr Zajączkowski i Szymon Tarnowski

Autor zdjęcia: GKS Wikielec

- Z powodu zakażenia koronawirusem trener Wojciech Tarnowski nie może prowadzić drużyny GKS-u Wikielec. Do czasu powrotu do zdrowia jego obowiązki przejmie znany w regionie trener Piotr Zajączkowski – czytamy na oficjalnym portalu internetowym III-ligowego klubu z gminy Iława.
W czwartek znany w Iławie i okolicach trener Zajączkowski (trenował, a wcześniej grał w Jezioraku Iława) poprowadził pierwsze zajęcia z drużyną. Dołączamy się do klubu z Wikielca i trenerowi Tarnowskiemu życzymy szybkiego zwycięstwa z COVID-19 i powrotu na trenerską ławkę.

>>> Jak informuje gkswikielec.pl, trener Wojciech Tarnowski źle się czuł już przed sobotnim meczem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. W związku z tym jego obowiązki przejął asystent Remigiusz Sobociński.

- Kiedy w środę potwierdziło się przypuszczenie, że szkoleniowiec Gieksy zachorował na COVID-19, zaczęto szukać tymczasowego rozwiązania tej sytuacji. Ostatecznie zarząd klubu wspólnie z trenerem zdecydowali się zaproponować współpracę znanemu w regionie, a prywatnie przyjacielowi trenera Tarnowskiego – trenerowi Piotrowi Zajączkowskiemu. Były trener między innymi Stomilu Olsztyn zgodził się wesprzeć GKS Wikielec i już w czwartek odbył pierwsze zajęcia z drużyną – czytamy w artykule.

Już w sobotę trener Zajączkowski poprowadzi zespół w wyjazdowym meczu z wiceliderem tabeli - Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (początek o godz. 11). Na ławce trenerskiej zobaczymy go także w środę 25 listopada w Wikielcu, kiedy GKS grać będzie zaległe spotkanie z Polonią Warszawa (godz. 17:00). Czy trener Tarnowski wróci do zespołu na ostatni w tym roku meczu (28 listopada z Concordią Elbląg)? Tego jeszcze nie wiadomo.

- W związku z panującą epidemią koronawirusa dziś nie wiadomo także, czy rozgrywki III ligi odbędą się w całości, czy może zostaną przerwane po rundzie jesiennej (zostało sześć kolejek do końca – trzy w 2020 i trzy w 2021 roku). Dlatego właśnie każdy punkt jest niezmiernie istotny i może decydować o utrzymaniu w gronie III-ligowców – zauważa redakcja portalu.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
źródło: gkswikielec.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. I to jest #3009425 | 5.173.*.* 20 lis 2020 12:35

    właśnie poziom tego pana trenera... Niestety.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz