Wkrótce kończymy głosowanie! Franek i Mikołaj na prowadzeniu!

2020-12-08 16:10:00(ost. akt: 2020-12-09 09:16:01)
Pandemia to niełatwy czas dla wielu rodzin. Mamy nadzieję, że nasza akcja Zimowy Brzdąc trochę rozjaśni te trudne dni. I wniesie do Państwa domów odrobinę wzruszenia i wspomnień. Czekamy na zdjęcia Waszych pociech!
Coraz więcej osób z naszego regionu jest na kwarantannie. To okazja na to, żeby być ze sobą razem, blisko. I zajrzeć do rodzinnych albumów. A te, jak wiadomo, są pełne zdjęć dzieci. Bo dzieci są największymi skarbami swoich rodziców.

Warto się nimi pochwalić nie tylko na w mediach społecznościowych. Bo w internecie wszystko jest chwilowe i pozbawione prawdziwej magii. Życie posta zamieszczonego na portalu społecznościowym jest bardzo ulotne. Nikt z nas nie pamięta, jakie zdjęcie dodał na Facebooku miesiąc temu.

My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego jak co roku startujemy z lubianym przez naszych Czytelników plebiscytem Świąteczny Brzdąc 2020. W tym trudnym roku naznaczonym pandemią koronawirusa nasza akcja może być jak miód na serce, jak kojący nasze stresy balsam. Zapewniamy, że wniesie ona do Państwa domów odrobinę szczęścia, uśmiechu i wzruszenia.

Nasz plebiscyt może być także wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia! W jaki sposób? Wystarczy, że wyślą państwo zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładkach grudniowego tygodnika lub miesięcznika lokalnego wydawanego przez Grupę WM.

To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam za taki prezent.

Okładka z Antosiem Langowskim oprawiona w ramkę wisi w jego pokoju. Również jego dziadkowie mają okładkę z ukochanym wnukiem na ścianie. Jego rodzice do dziś wspominają zwycięstwo uroczego Antosia. — Było super! To świetna pamiątka — śmieje się pani Monika, mama chłopca.

To właśnie wówczas 10-miesięczny Antoni pokonał swoich małych rywali i zdobył tytuł — Zimowy Brzdąc 2019. Zdjęcie roześmianego malca bujającego się na huśtawce podbiło serca czytelników. O zwycięstwo walczyli wszyscy wokół: mama Monika, która zgłosiła chłopca do konkursu, tata Cezary, dziadkowie, dalsza rodzina i przyjaciele. To stali za sukcesem Antosia. Dziś kibicują mu w kolejnych, nawet drobnych osiągnięciach.

A Antoś dziś ma prawie dwa latka. — Wszędzie go pełno! — uśmiecha się pani Monika. — Bardzo dużo mówi, biega, jest taki kochany i aktywny! Uwielbia samochody.

I choć wrażenia po ubiegłorocznym sukcesie jeszcze nie opadło, pani Monika już myśli o tym, żeby ponownie zawalczyć w imieniu syna o zaszczytny tytuł Zimowego Brzdąca.


W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 23.10.2008 roku.

Plebiscyt trwa od 23 października 2020 roku do 8 grudnia 2020 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko-mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 8 grudnia 2020 roku.

Regulamin: KLIKNIJ TUTAJ

AT