Quantcast

Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Stop Covid Olsztyn. Manifestacja na olsztyńskiej starówce [RELACJA LIVE]

2020-10-10 11:13:33 (ost. akt: 2020-10-10 12:09:00)

Autor zdjęcia: AW

Dziś o godz. 11:30 pod Wysoką Bramą w Olsztynie spotykają się osoby sceptycznie nastawione do działań podejmowanych wokół pandemii wirusa Sars-CoV-2 przez polskie władze.

W wydarzeniu mają wziąć udział lekarze, prawnicy, przedsiębiorcy, nauczyciele, oraz członkowie środowisk tak odległych ideowo, jak ONR i LGBT. Wszyscy oni nie zgadzają się z działaniami rządu dotyczącymi koronawirusa.

Zobacz także: Nie jesteśmy antyszczepionkowcami ani szurią Nie jesteśmy antyszczepionkowcami ani szurią Mimo że premier Mateusz Morawiecki ogłosił całą Polskę żółtą strefą, w najbliższą sobotę ulicami Olsztyna, tak jak w wielu innych miastach Polski, przejdą...
Zobacz także: Strefa żółta w całym kraju. Cztery powiaty z regionu w czerwonej strefie [WIDEO] Strefa żółta w całym kraju. Cztery powiaty z regionu w czerwonej strefie [WIDEO] Od 10 października cały kraj zostanie objęty strefą żółtą, z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej, a w każdym województwie powstanie szpital...
Ogłoszenie całego kraju żółtą strefą nie zmieniło ich planów odnośnie manifestacji. – Wystąpienie premiera Morawieckiego to zwykła konferencja. Zobaczymy, czy ukażą się po niej jakieś nowe przepisy prawne, czy znów chodzi jedynie o zarządzanie strachem i rozporządzenia. Zanim założymy maski, czekamy na konkretne ustawy - mówi jeden z organizatorów sobotniego marszu Stop Covid Olsztyn, Piotr Wyszyński. - Jak na razie mamy jedynie rozporządzenia i przemowy, a Konstytucja dalej gwarantuje nam wszelkie swobody obywatelskie. Według nas nic się w tej sprawie nie zmienia i jeśli nie będzie jakichś poważnych zmian w prawie, spotkamy się bez masek.


AW


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (67) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. MARCIN #2988243 | 31.0.*.* 19 paź 2020 14:33

  ZAKŁADAJ MASECZKĘ,CHROŃ SIEBIE I OSZCZĘDŹ INNYCH A IDIOCI NIECHAJ ROBIĄ CO CHCĄ !!!!,

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. zenek.c #2988086 | 92.118.*.* 19 paź 2020 10:31

   wartość testu? zero! https://www.youtube.com/watch?v=MAApPiLv hPU

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. dobra wiadomość do anty #2987856 | 5.173.*.* 18 paź 2020 15:14

   dobra wiadomość do antyCov: słyszałem, że NFZ i ZUS rozważa nie opłacanie kosztów leczenia osób zarejestrowanych przez policje bez maseczek.

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Mazur #2985006 | 79.124.*.* 13 paź 2020 10:46

   Polska z państwa demokratycznego powoli zamienia się w państwo policyjne

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. Arcymag #2984944 | 88.156.*.* 13 paź 2020 08:28

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Widzę wiele komentarzy, które negatywnie się odnoszą do protestu. Ja osobiście tam nie byłem ale wspieram protestujących. Miliony które zmarły na korone? Może i tak a co z setkami milionów którym nie udzielono pomocy i zmarli z innej przyczyny niż korona. Każdy kto ma chodź dwie szare komórki widzi różnice w proporcji. Pandemii? Jaka? Gdzie te zgody się tkinlunierajcaych i zarażonych. Ktoś zna tu w ogóle definicje pandemii? Maseczki chronią? Pszuibica? Przecież to czym oddychacie i tak się wydostanie do powietrza. Owcze które dobrowolnie zgadzają się na zakładanie namirdmika powinny przestać beczeć te swoje nielogiczne i stadne brednie. I niech nisza te namordniki. A reszcie dadzą spokój. Pamiętajcie liczby proporcje logika i minimum wiedzy.

   Pokaż wszystkie komentarze (67)