"Polna" przechodzi na nauczanie zdalne

2020-10-01 15:13:54(ost. akt: 2020-10-01 15:19:34)

Autor zdjęcia: Katarzyna Wiśniewska

II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II przechodzi na nauczanie zdalne. Dyrektor szkoły wydała komunikat:
Uwaga!!!
W dniu 2 października 2020 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Działdowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w szkole, mogącą zagrażać zdrowiu uczniów, oraz w związku z brakiem możliwości zapewnienia warunków bezpieczeństwa i higieny pracy podczas pobytu uczniów na zajęciach stacjonarnych, zawiesza się zajęcia. Szkoła w tym dniu (02.10.2020) przechodzi na nauczanie zdalne. Szczegółowe informacje dotyczące warunków pracy zostaną przekazane za pośrednictwem e - dziennika.

Dyrektor szkoły
Ewa Raciborska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maturzystka #2980620 | 188.146.*.* 4 paź 2020 23:11

    To co dzieje się w naszej szkole to istna komedia. Wszyscy uczniowie boją się chodzenia na lekcje ze względu na COVID. Szkoła nie jest przygotowana. Jesteśmy w czerwonej strefie, a przy tym w naszej szkole każdy stara się jak najbardziej ominąć reguły sanitarne. Uczniowie bez masek, a płyny do dezynfekcji są używane przez może dwóch, trzech uczniów. Boimy się, że zarazimy się koronawirusem, po nas spłynie to jak po kaczce, ale mamy jeszcze rodziców i dziadków, którzy są z reguły po 50 roku życia, mają osłabioną odporność i liczne choroby współistniejące, obawiamy się, że zarazimy naszych najbliższych, obawiamy się tego, że mogą przez nas umrzeć. Gdyby doszło do takiej sytuacji nigdy bym sobie tego nie darowała, tym bardziej nie wybaczyłabym dyrekcji i sanepidowi mając na względzie ich bierność w obliczu śmiertelnej pandemii. Szanowna Pani dyrektor, szanowna administracji naszej szkoły, szanowni inspektorzy saniterno-epidemiologiczni apelujemy wszyscy razem do waszego rozsądku. Usłyszcie nasz dramatyczny głos wołający do was o pomoc. Wyciągnijcie do nas swoją dłoń i pozwólcie nam spokojnie przygotowywać się do matury w cieniu pandemii ale bez obaw o to, że zrobimy krzywdę naszym najbliższym, którzy mogą tego nie przeżyć.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. anonim #2979858 | 185.170.*.* 2 paź 2020 18:44

    tylko, że te NAUCZANIE ZDALNE zrobili tylko w piątek, ze względu na to, że dużo nauczycieli ma kwarantannę, i nie miał by kto prowadzić lekcji, więc nie rozumiem po co został dodany taki wpis mówiący o sytuacji przecież jeden dzień nic nie zmieni

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz