Uzdolnieni uczniowie zostali nagrodzeni!

2020-09-25 13:25:53(ost. akt: 2020-09-25 14:13:55)

Autor zdjęcia: Katarzyna Wiśniewska

Dzisiaj (25 września) w Zespole Szkół w Malinowie wręczono stypendia naukowe i wyróżnienia Starosty Działdowskiego. Nagrodzonych zostało czterdziestu czterech uczniów szkół ponadpodstawowych. Stypendia wręczał starosta Paweł Cieśliński oraz dyrektorzy szkół.
Uroczystość otworzył starosta Paweł Cieśliński, który wyraził podziw dla wyróżnionych uczniów — Cieszymy się niezmiernie, że w kolejnym roku mamy tak dużą grupę stypendystów, finalistów, uczniów którzy zdobyli najwyższe wyróżnienia, osiągnęli bardzo wysokie wyniki w konkursach. Oby, co roku, ta grupa była tak duża. Pani naczelnik już się śmiała, że pieniędzy brakuje, ale na to pieniądze zawsze się znajdą. W ten sposób chcemy wam podziękować, że tak wysokie wyniki osiągacie i za to, że jesteście tak zaangażowani. Wszystkim serdecznie gratuluję! — mówił starosta powiatu Paweł Cieśliński. Po wręczeniu wyróżnień Marlena Perzyńska - Naczelnik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu - zaprosiła na poczęstunek, który przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie. Cała uroczystość odbywała się w reżimie sanitarnym.

Wyróżnieni uczniowie:

Z I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie:
Adam Duchna, Jakub Goszka, Marta Jaworska, Justyna Karczewska, Wiktor Kawka, Wiktoria Kępka, Joanna Kościńska, Maciej Krajewski, Miłosz Niścigorski, Adam Przybyszewski, Nina Rzeszutko, Gabriela Szczepańska.

Z Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie:
Kacper Dwórznik, Mateusz Grześ, Julita Kaczyńska, Rafał Kamiński, Marta Kurgan, Karolina Lipińska, Klaudia Nowakowska, Patrycja Ponczkowska, Marek Trybuła, Robert Żarnowski.

Z Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie:
Kinga Banach, Klaudia Weronika Barwińska, Dominika Daria Chodubska, Wiktoria Cichaczewska, Fabian Górecki, Klaudia Jaskólska, Anna Kowalewska, Martyna Mańka, Paulina Napiórkowska, Patrycja Ożga, Tomasz Sieczczyński, Weronika Sobotka, Natalia Szymańska, Wiktoria Urbanik.

Z Zespołu Szkół im. Emilii Sukiertowej-Biedrawiny w Malinowie:
Weronika Beksa, Mateusz Brzozowski, Gabriela Cichocka, Martyna Łożyńska, Dominik Sieński, Oliwia Sobczak.

Z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K.Baczyńskiego w Lidzbarku:
Wiktor Rakocki, Kondrad Świtkowski


kahu


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Konrad Świtkowski #2977652 | 31.60.*.* 28 wrz 2020 12:33

  dzień dobry, pisze się Konrad :))

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Lena #2976842 | 10.10.*.* 25 wrz 2020 16:21

  Gratulujacje dla uczniów. Szkoda, że droga z Działdowa do malinowa taka zaniedbana. Może starosta wreszcie to zauważył. Uwaga piesi, a pobocza zarośnięte!!!! .

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. pięknie stoi #2976774 | 178.36.*.* 25 wrz 2020 14:04

  No to pochwalcie się ile przeznaczyliście na nagrody? Niech wszyscy podziwiają i szczerze zazdroszczą. A gdzie Marian? A gdzie bukiety dla władzy?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz