Szukamy Miss i Mistera Lata 2020: Paweł Kopiczko

2020-08-08 11:10:23 (ost. akt: 2020-08-08 11:31:14)
Paweł Kopiczko, Olecko

Paweł Kopiczko, Olecko

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Chcesz zostać gwiazdą okładki "Gazety Olsztyńskiej"? Marzy ci się wakacyjna przygoda? Dołącz do naszej zabawy. Szukamy Miss i Mistera Lata. Mamy kolejnego kandydata do tytułu: 28-letniego Pawła Kopiczko.
Paweł Kopiczko pochodzi z Olecka. To żywiołowy i pełen pasji DJ oraz prezenter radiowy. — Z kolegą, który jest takim samym muzycznym zapaleńcem jak ja, założyliśmy własne radio internetowe. Staramy się w nim doładować naszych słuchaczy bombą pełną pozytywnej energii i świeżości poprzez odpowiednio skondensowaną muzyczną bazę, jak również bardzo ciekawie prowadzone audycje z gośćmi— opowiada.

Czym jeszcze interesuje się kandydat na mistera? — Przede wszystkim muzyką, a w szczególności śpiewem. Gram również w orkiestrze dętej. Oprócz tego pasjonuję się grą w siatkówkę. Nigdy mi się to nie nudzi. Oprócz muzyki, siatkówki i innych aktywności sportowych typu bieganie czy jazda rowerem, pasją, którą zawdzięczam mojej babci, jest rozwiązywanie krzyżówek — mówi Paweł.

Marzenia na przyszłość? — Spełnieniem moich marzeń byłoby występowanie na wielkiej scenie muzycznej, dla szerokiej publiczności. Spełnianie się na scenie muzycznej, po prostu — twierdzi.

Pawła interesują także programy rozrywkowe typu talent show. — Na przestrzeni ostatnich lat miałem okazję wystąpić w piątej i siódmej edycji programu Must Be The Music, Tylko muzyka, oraz w programie Mam Talent. Uważam, że tego typu programy są bardzo pomocne w otwarciu się na siebie i na szerszą publiczność. Żeby poczuć swoją wartość i sens w tym, co się robi — podkreśla.

Dlaczego się zgłosił do plebiscytu? — Jest to mój debiut. Zgłosiłem się spontanicznie. Chciałem po prostu z ciekawości sprawdzić siebie i swoje możliwości. Spróbować dobrej zabawy w czystej postaci. Wsparciem służy mi rodzina, przyjaciele i najbliższe grono znajomych — wymienia.

Milena Siemiątkowska

Aby zagłosować na Pawła Kopiczko, należy wysłać sms o treści gso.mr.1 pod numer 7248. Koszt 2 zł plus VAT


Ty również masz szansę na to, by twoje wakacyjne zdjęcie trafiło na okładkę "Gazety Olsztyńskiej" oraz naszych tygodników. Łap za aparat i zgłoś się już dziś!

Plebiscyt na Miss i Mistera Lata trwa od 23 lipca do 23 sierpnia i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Tytuł Miss i Mistera Lata 2020 trafi do tych osób, których zdjęcia zdobyły najwięcej głosów. Zwycięzców sms-owego plebiscytu wybiorą nasi Czytelnicy.

Zgłoszenia, które przyjmujemy do 21 sierpnia do godziny 14, prześlij drogą elektroniczną na adres właściwy dla twojego powiatu:

powiat bartoszycki: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl
powiat braniewski: braniewo@gazetaolsztynska.pl
powiat działdowski: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
powiat ełcki: elk@gazetaolsztynska.pl
powiat giżycki: gizycko@gazetaolsztynska.pl
powiat gołdapski: goldap@gazetaolsztynska.pl
powiat iławski: ilawa@gazetaolsztynska.pl
powiat kętrzyński: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
powiat lidzbarski: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
powiat mrągowski: mragowo@gazetaolsztynska.pl
powiat nidzicki: nidzica@gazetaolsztynska.pl
powiat nowomiejski: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl
powiat olecki: olecko@gazetaolsztynska.pl
powiat ostródzki: ostroda@gazetaolsztynska.pl
powiat piski: pisz@gazetaolsztynska.pl
powiat szczycieński: szczytno@gazetaolsztynska.pl
powiat węgorzewski: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl
powiat olsztyński i Olsztyn: redakcja@gazetaolsztynska.pl
powiat elbląski i Elbląg: gazeta@dziennikelblaski.pl

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
• zgodę kandydatki/kandydata na wykorzystanie przez organizatora wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”.
• dane kandydatki/kandydata: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia, numer telefonu,
• fotografię nienaruszającą obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych, której rozmiar nie przekracza 5 MB
W temacie e-maila należy wpisać: lato 2020.

>>> Regulamin


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD