Szukamy Miss i Mistera Lata 2020: Daniel Piskunowicz

2020-08-04 09:23:04(ost. akt: 2020-08-04 11:11:20)
Daniel Piskunowicz

Daniel Piskunowicz

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Chcesz zostać gwiazdą okładki Gazety Olsztyńskiej? Marzy ci się wakacyjna przygoda? Dołącz do naszej zabawy, szukamy Miss i Mistera Lata 2020. O tytuł w naszej akcji walczy m.in. 32-letni Daniel Piskunowicz.
Pochodzący z Glotowa (gm. Dobre Miasto) Daniel Piskunowicz to prawdziwa artystyczna dusza. Jest poetą i raperem. Mieszka i pracuje w Dywitach, a uczy się w Olsztynie. To tutaj 1 sierpnia podczas oficjalnych obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego miał możliwość zaprezentowania jednego ze swoich wierszy.
— Wiele talentów nigdy nie ujrzało światła dziennego tylko dlatego, że ludzie tworzyli jedynie do szuflady. Nie chcieli się wychylać dalej. A ja chcę się rozwijać! To nie jest tak, że szukam na siłę rozgłosu. Bo mi na sławie nie zależy. Ale tworzę treści, które są związane z historią Polski, religią czy z kwestiami patriotycznymi. Są to treści warte rozpropagowania — mówi Daniel Piskunowicz.

Jak to się stało, że zgłosił się do naszego plebiscytu, który z poezją nie ma zupełnie nic wspólnego? — Zobaczyłem, że jest tego typu akcja i pomyślałem: dlaczego nie? Niedawno zrobiłem sobie fajne zdjęcie w Kalwarii Warmińskiej i postanowiłem je wysłać. Zawsze warto próbować. Pół roku temu rozstałem się z kobietą i pomyślałem sobie, że gdybym trafił na okładkę, to może zrobiłoby się jej głupio, że zostawiła mnie dla innego. A może dzięki tej akcji mógłbym poznać kogoś nowego (śmiech)? Udział w tej zabawię traktuję bardziej jako taką ciekawostkę, przygodę. Nigdy wcześniej nie brałem udziału w takich akcjach i nie traktuję tego na poważnie — zaznacza.

Jakie jeszcze pasje posiada nasz kandydat? — Jeździectwo, konie, strzelectwo sportowe, czytanie książek, pisanie i muzyka. Prowadzę też dwa blogi: patriotyczny i literacki. W liceum prowadziłem kółko strzeleckie podlegające pod LOK w Dobrym Mieście. Od roku jeżdżę też konno. Moja była dziewczyna jeździła od dziecka, a ja zawsze chciałem spróbować. I się wkręciłem. Wiele lat temu moja mama kupiła mi kołdrę z wizerunkami koni. Śpię pod tą kołdrą do dziś, bo bardzo ją lubię i zawsze fascynowały mnie te zwierzęta. Mnie i moją byłą dziewczynę połączyła właśnie miłość do koni. Niestety związek nie przetrwał, ale nie zamierzam rezygnować ze swojej pasji — podkreśla.

Największe marzenie? — Mój tato posiada ziemię na kolonii w okolicach Glotowa. Chciałbym w przyszłości wydzierżawić od niego część tej ziemi i wybudować swoją własną przydomową stajnię. Wiadomo, to wymaga kwestii finansowych i czasu, ale chciałbym to urzeczywistnić. Chciałbym mieć swoje koniec, chociaż jednego — mówi Daniel.

Aby zagłosować na Daniela Piskunowicza, należy wysłać sms o treści go.mr.1 pod numer 7248. Koszt 2 zł plus VAT.

Ty również masz szansę na to, by twoje wakacyjne zdjęcie trafiło na okładkę "Gazety Olsztyńskiej" oraz tygodników. Łap za aparat i zgłoś się już dziś!

Milena Siemiątkowska

Plebiscyt na Miss i Mistera Lata trwa od 23 lipca do 23 sierpnia i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Tytuł Miss i Mistera Lata 2020 trafi do tych osób, których zdjęcia zdobyły najwięcej głosów. Zwycięzców sms-owego plebiscytu wybiorą nasi Czytelnicy.

Zgłoszenia, które przyjmujemy do 21 sierpnia do godziny 14, prześlij drogą elektroniczną na adres właściwy dla twojego powiatu:

powiat bartoszycki: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl
powiat braniewski: braniewo@gazetaolsztynska.pl
powiat działdowski: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
powiat ełcki: elk@gazetaolsztynska.pl
powiat giżycki: gizycko@gazetaolsztynska.pl
powiat gołdapski: goldap@gazetaolsztynska.pl
powiat iławski: ilawa@gazetaolsztynska.pl
powiat kętrzyński: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
powiat lidzbarski: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
powiat mrągowski: mragowo@gazetaolsztynska.pl
powiat nidzicki: nidzica@gazetaolsztynska.pl
powiat nowomiejski: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl
powiat olecki: olecko@gazetaolsztynska.pl
powiat ostródzki: ostroda@gazetaolsztynska.pl
powiat piski: pisz@gazetaolsztynska.pl
powiat szczycieński: szczytno@gazetaolsztynska.pl
powiat węgorzewski: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl
powiat olsztyński i Olsztyn: redakcja@gazetaolsztynska.pl
powiat elbląski i Elbląg: gazeta@dziennikelblaski.pl

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
• zgodę kandydatki/kandydata na wykorzystanie przez organizatora wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”.
• dane kandydatki/kandydata: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia, numer telefonu,
• fotografię nienaruszającą obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych, której rozmiar nie przekracza 5 MB
W temacie e-maila należy wpisać: lato 2020.

>>> Regulamin

MISS LATA - GAZETA OLSZTYŃSKA
MISTER LATA - GAZETA OLSZTYŃSKA

Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl