Sieć popularnych dyskontów wydłuża godziny otwarcia. Sklepy będą czynne całą dobę?

2020-04-01 21:24:28(ost. akt: 2020-04-01 19:28:25)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Aby zapewnić klientom szansę zakupu żywności, przy niższych limitach osób w placówkach handlowych, sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, sklepy będą czynne całą dobę.
— Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort — mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:
— Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;
— Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;
— W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowane informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

— Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę — dodaje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka z własnej inicjatywy już wcześniej wprowadziła wiele udogodnień dla pracowników i klientów jej sklepów. W placówkach dostępne są m.in. żele antybakteryjne, oznaczone odpowiednie odległości między kupującymi przy kasie i osłony z pleksiglasu dla kasjerów.

Źródło: Biedronka


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (1 kwietnia) wydaniu m.in.

Trzymaj dystans i zostań w domu
Wczoraj premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia wprowadzone z powodu pandemii. Od dziś obowiązują ograniczenia liczby osób w sklepach, godziny tylko dla seniorów, ograniczenia w poruszaniu, zostają zamknięte parki, a w pracy trzeba będzie trzymać dystans.

Termy Warmińskie Z tarczą czy na tarczy?
O ile kolejne restrykcje, które wprowadza rząd w związku z pandemią, mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, tak tarcza antykryzysowa nie ochroni firm i ludzi. To opinia wielu przedsiębiorców, którym widmo bankructwa zagląda w oczy.

Przeżył sto lat i z uśmiechem czeka na kolejne urodziny
Gdy pan Józef Januszkiewicz przyszedł na świat, było po I wojnie światowej. Ludzie żyli jeszcze w strachu i biedzie. Kiedy wchodził w dorosłe życie, wybuchła druga wojna. Jego długie życie miało blaski i cienie. Tak w skrócie wygląda historia stulatka z Jedwabna.

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Klient #2898674 | 31.0.*.* 2 kwi 2020 13:56

  Giżycko 7 rano na 10 osób 8 to emeryci 65+....Jakiego ch... w tych godz.robią zakupy?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. biedraaa dajtki #2898560 | 37.47.*.* 2 kwi 2020 11:36

   dziś 2 kwietnia biedra na dajtkach kolejka na około 500 m chyba masakra brak dezynfekcji, jeden na drugim, każdy dotyka spr produkt odkłada masakra a małe sklepy są puste

   odpowiedz na ten komentarz

  2. przedstawiciel handlowy #2898529 | 37.47.*.* 2 kwi 2020 10:50

   Jasne ,nawet w takim ciężkim okresie najważniejszy hajs i obroty,na zawierali umów na początku roku na sprzedaż produktów a tu świąt w tym roku niema,tylko głupek je obchodzi spraszając gości.Markety myślą tylko o swoich % sprzedażowych.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  3. Foks #2898523 | 95.160.*.* 2 kwi 2020 10:43

   Jeszcze ten durny przepis o prohibicji uchylić! o to jest że wina nie można kupić o 1 w nocy, ale przerąbana praca, dziwię się że jeszcze ktoś w tych dronkach pracuje jak tyle innej pracy wokół

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  4. lala #2898397 | 83.6.*.* 2 kwi 2020 08:30

   wydaje mi sie, ze to bezpiecznie isc o 23, wszyscy beda w domu a ja sobie pokupuję

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Pokaż wszystkie komentarze (11)