Czytaj bez wychodzenia z domu!

2020-03-27 07:44:53 (ost. akt: 2020-03-27 10:25:56)

Autor zdjęcia: GO

Dzisiaj sporo do czytania w Gazecie Olsztyńskiej. Oprócz samej Gazety przygotowaliśmy dla Was specjalne wydanie "Biznesu Warmii i Mazur". Piszemy w nim między innymi o tym, czego od rządu i Sejmu oczekują nasi przedsiębiorcy. Choć tak naprawdę to są to nasze oczekiwania, bo chodzi o nasze miejsca pracy.
W "głównym grzbiecie" Gazety polecam ważną rozmowę z profesorem Wojciechem Maksymowiczem.

Jak się żyje na kwarantannie? O tym opowiada mieszkaniec Olsztyna, który poddał się jej dobrowolnie.

Za co dziękuje mieszkanka naszego województwa lekarzom i pielęgniarkom ostródzkiego szpitala? O tym także w dzisiejszym wydaniu GO.

W ostatnich dniach media społecznościowe zostały zasypane zdjęciami z dzieciństwa. Do wyzwania dołączył m.in. Bogusław Linda czy też Julia Wieniawa. Wyzwanie, które podjęło miliony internautów, wymyślił mieszkaniec Olsztyna Wiesław Jackowski. Z gazety dowiecie się, jak do tego doszło i... zobaczycie nasze fotki z dzieciństwa.

Jak w każdy piątek do Gazety dodaliśmy lokalne tygodniki, które ukazują się w powiatach. W Olsztynie i powiecie olsztyńskim to 16-stronicowy Nasz Olsztyniak, a w nim między innymi wspomnienie Władka Katarzyńskiego o dawnych żartach primaaprilisowych.

Igor Hrywna


W sumie dzisiejsze wydanie to aż 64 strony! Żeby mieć co czytać na weekend (nie zapomnijcie państwo o sobotnim wydaniu) nie trzeba wychodzić z domu.

Jest prostsze rozwiązanie: >>> kupgazete.pl/Wydanie/23856