Zmiana organizacji pracy Urzędu Statystycznego w Olsztynie

2020-03-19 13:08:45 (ost. akt: 2020-03-19 14:29:19)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay

W celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzenia się koronawirusa, Urząd Statystyczny w Olsztynie poinformował o wprowadzeniu zmian w organizacji pracy urzędu. Zmiany dotyczą głównie realizacji badań ankietowych wśród respondentów, kontaktu z Informatorium oraz kontaktu w sprawach dotyczących rejestru REGON.
Badania ankietowe od 13 marca 2020 r. do odwołania są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie. Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Urząd prosi o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera, który się z nami kontaktuje, urząd prosi o kontakt mailowy.

Pełna lista kontaktowa znajduje się >>>TUTAJ.


Dodatkowo od 13 marca br. do odwołania Informatorium Urzędu Statystycznego w Olsztynie prowadzi obsługę klientów wyłącznie telefonicznie oraz poprzez korespondencję elektroniczną i pocztową w godzinach:
poniedziałek 7.00–16.00,
wtorek–piątek 7.00–15.00.

Jednocześnie urząd zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego z Informatorium pod numerem infolinii statystycznej +48 22 279 99 99 oraz poprzez:
formularz zamawiania danych statystycznych,
— pocztę elektroniczną na adres e-mail: SekretariatUSOLS@stat.gov.pl,
— przesłanie pytań w formie pisemnej na adres: Urząd Statystyczny w Olsztynie, ul. Tadeusza Kościuszki 78/82, 10-555 Olsztyn.


W sprawach związanych z wpisami do rejestru REGON zachęca się do przesyłania formularzy RG wraz z towarzyszącą dokumentacją:
za pośrednictwem poczty;
— na skrzynkę podawczą właściwego urzędu statystycznego na platformie ePUAP - przy piśmie ogólnym do podmiotu publicznego
— oraz do kontaktu telefonicznego.

Kontakt telefoniczny z urzędami statystycznymi:
— numer infolinii: +48 22 279 99 99,
numery telefonów urzędów statystycznych.

Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się >>>TUTAJ.

Źródło: Urząd Statystyczny w Olsztynie


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia: Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD